İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Milas Bodrum Havalimanı İş İlanları 2019

Milas Bodrum Havalimanı İş İlanları

Havalimanları kimi dönemler daha yoğun personele ihtiyaç duyabilir. Özellikle de yazlık yerde bulunan havalimanları yazın yolcu sayısını ikiye katladığından çok daha fazla çalışana ihtiyaç duyulmaktadır. Havalimanı iş ilanları da bu nedenle yaz dönemlerinde artış gösterebilir.

Milas Bodrum Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı personel alımı için özel güvenlik elemanı ilanı verdiyse bazı şartlara uymanız durumunda siz de özel güvenlik elemanı olabilirsiniz. Bunun için hiçbir sicil kaydınızın olmaması ve TC Vatandaşı olmanız aranan ilk kriterlerden biridir.

Havalimanı iş başvurusu esnasında da size bu kriterler detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Aynı zamanda sadece reşit olanların iş başvurusu yapabileceğini de unutmamalısınız.

Milas Bodrum Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları içerisinde Bodrum’daki havalimanına güvenlik görevlisi arandığını görüyorsanız, boy ve kilo standartlarını es geçmemelisiniz. Kadınlar için özel güvenlik görevlisi boyu minimum 1.65 cm olmalıdır.

Erkekler için bu boy 1.70 cm olarak belirlenmiştir. Hava alanı iş başvurusu için bu şartları taşıyorsanız sizin de şansınızın yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Milas Bodrum Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için saat uygulamalarına ve personelin eğitim durumuna da bakılır. En az lise mezunu olması gereken bu güvenlik görevlileri vardiyalı sistemde çalışabilir.

24 saat havalimanları açık olduğu için vardiya sistemine uyacak olan eleman havalimanı işçi alımı için önemlidir. Ayrıca özel güvenlik hizmetlileri 30 yaşını aşmamış kimseler olmalı ve dinamik bir yapıya sahip olmalıdır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

4 Yorum

 1. ahmet keskinsoy 6 Nisan 2014

  MİLAS HAVALİMANINDA İŞ ARIYORUM İSTANBUL HAVA LİMANINDA BTA DA CALIŞJIYORUM EN KISA SÜREDE ORAYA TAŞJINICAM

 2. ahmet keskinsoy 6 Nisan 2014

  535 963 16 66 İŞ ARIYORUM

 3. ummahan 10 Nisan 2014

  Ingilizcem var lise mezunuyum is ariyorum 0 5379643582

 4. fadime çamlıbel 14 Haziran 2014

  29 yasındayım lise mezunuyum milasta oturuyorum.tel:0546 741 05 98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir