Kahramanmaraş Havalimanı İş İlanları 2023

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Kahramanmaraş, tarihi güzellikleriyle her yıl çok sayıda turisti kendine çekmektedir. Kahramanmaraş Havalimanı bu nedenle sürekli aktif olup, havalimanı personel alımı gerçekleştirerek yolculara en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Kurum DHMİ tarafından iletilmektedir. Bu nedenle adayların resmi ilanları araştırması gerekir. Böylece hangi pozisyona, kaç tane kişi alınacağı, başvuruların nereye olacağı gibi bilgilere ayrıntılı şekilde ulaşılabilir. Ardından tek yapılması gereken, başvuru tarihlerine de dikkat ederek müracaat etmedir.

Zira tarihleri kaçırırsanız, başvuru fırsatı da doğal olarak sonraki alımlara kalacaktır. Ayrıca Kahramanmaraş Havalimanı iş ilanları, kurumun içerisinde yolculara hizmet veren firmalar tarafından da yayınlanmaktadır. Bunları da kariyer platformları üzerinden takip ederek, iş bulabilirisiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Personel Alımı

Kahramanmaraş Havalimanı, iş alımlarını farklı pozisyonlara yönelik gerçekleştirebilir. Dolayısıyla adayların tüm ilanları kontrol edip, uygun olanlara başvurması gerekir. Ancak pozisyonlar, başvuran adaylara da uygun olmalıdır. Havaalanı personel alımı kapsamında, alım yapılabilecek bazı pozisyonlar şöyledir;

 1. Stajyer Hava Trafik Kontrolörü: 4 yıllık yüksekokul ya da fakülte mezunu olma, aşırı heyecan, pelteklik, gizli kekemelik gibi hatalı anlaşılmalara yahut aksaklığa neden verebilecek durumların olmaması gibi nitelikler aranmaktadır.
 2. Garson: İşletmeye gelen müşteriler hizmet verme, yiyecek ve içeceklere yönelik öneriler yapma, menü sunma gibi görevleri vardır.
 3. Satış Danışmanı: Çalıştığı işletmeye dair hizmet veya ürünlerin tanıtma, ürün veya hizmetler ile alakalı problemleri çözme gibi sorumlulukları vardır.
 4. Elektrik Teknikeri: Elektrikle alakalı sistemlerde takip etme, onarım ve bakım gibi işlemleri yapma gibi sorumluluklara sahiptir.

Her havaalanında olduğu gibi Kahramanmaraş Havaalanı işçi alımı da mevcuttur. Bunlar temizlik çalışanı gibi alanlar üzerine olup, senenin farklı dönemlerinde yayınlanmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar resmi ilanları ve kurumda bulunan işletmeleri takip ederse, bunları kolay bir şekilde takip edebilir.

Kahramanmaraş Havalimanı Güvenlik Alımı

Kahramanmaraş Havalimanı güvenlik alımı yaparak yolcu, çalışan ve kurumun güvenliğini sağlamak, böylece herkesin güvenle seyahat etmesine imkân tanımaktadır. Eğer bu ilanlara başvurmak istiyorsanız, öncelikle sektör ile ilgili tüm belgelerinizin olması gerektiği bilinmelidir. Özellikle silahlı veya silahsız görevli belgeniz bulunmalıdır.

Başvuruları takip etmek için İŞKUR ya da Resmi Gazete gibi, resmi ilanların yayınlandığı yerler incelenmelidir.

Kahramanmaraş Havalimanı İş Başvurusu

Resmi ilanlarda iş başvurularının nasıl yapılacağı tüm ayrıntılarıyla adaylarla paylaşılır. Dolayısıyla tek yapmanız gereken, Kahramanmaraş Havalimanı iş başvurusu için neler yapmanız gerektiğini okumak, uyarınca hareket etmedir.

Kurumun içerisinde bulunan işletmeler ise kariyer sayfaları üzerinden ilan vermektedir ve bunlara başvuru şöyle yapılır;

 1. Havaalanı içerisinde bulunan firmaların kariyer platformları üzerinde sayfalarına giriş yapın.
 2. Platformda oturum açarak, açılan duyuruları kontrol edin.
 3. Bilgi ve tecrübelerinize uyum gösteren ilanlara müracaat edin.

Bu üç adım ardından, online iş başvurusu da tamamlanır. Ardından yalnızca firmanın sizinle iletişime geçmesi beklenir.

14 Comments

 1. Merhaba temizlik çay danışmanlık sekreterlik işi yaptım beyaz eşyada çalıştım diksiyonum düzgün iletişime geçerseniz sevinirim

 2. Güvenlik olarak çalışmak istiyorum deneyimim var 4 dönem okulda güvenlik olarak çalışıyordum gunum dolduğu için cikartildim 7 aydır çalışmıyorum evli 33 yaş 4 çocuk var

 3. Merhaba silahlı özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum.k maraşlıyım esas mesleğim direksiyon üst öğretici.ama ben Özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum.meskeğimden dolayı insanlarla iyi iletişim kurabilen bayanım.her zaman başarmayı seviyorum o yüzden özel güvenlik benim vazgeçilmezim olucak ilgilenen yetkililere tşk ediyorum.

 4. Silahsız özel güvenlik görevlisiyim.
  Şu an İstanbul Sapphire awm de çalışmaktayım, Kahramanmaraşlıyım ve Kahramanmaraş havalimanında çalışmak istiyorum… teşekkür ederim

 5. 18 yaşındayım ve bu işe ihtiyacım var güvenlik görevli arkadaşım var güzel bir iş severek yapabilirim.

 6. iyi günler belgem yenilendi silahlı güvenlik belgem var ehliyet var çalışmak istiyorum bana iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim iletişim
  05318719329

 7. kahramanmaraş hava limanı temizlikelamanı diyer işlerdede çalışabilirim iş arıyorum 05412958335

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*