İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kahramanmaraş Havalimanı İş İlanları 2019

Kahramanmaraş Havalimanı İş İlanları

Ülkemizde işsizlik problemine bir nebze de olsa çare olacak olan yeni havalimanları pek çok istihdam yaratıyor. Havalimanı iş ilanları özellikle de güvenlik alanında olduğu için eğer güvenlik eğitiminiz varsa vakit kaybetmeden başvurmak isteyebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için yaşınızı doldurmanız ve 18 yaşını geçmiş olmalısınız. Ancak güvenlik elemanı olmak isteyenler de 30 yaşını aşmamış olmalıdır. Bunun haricinde boy ve kilo oranı güvenlikler için önemlidir. Güvenlik uzmanı olmak isteyenler erkekse en az 1.70 cm, kadınsa en az 1.65 cm boyunda olmalıdır.

Kamu cezanız ya da sabıka kaydınız varsa güvenlik olarak iş başvurusu yapamıyorsunuz. Havalimanı personel alımı sadece sicil kaydı temiz olan kişilerin yapabileceği bir iş diyebiliriz.

Kahramanmaraş Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları arasında size uygun bir iş varsa sadece görünüş olarak değil, dinamiklik ve insan ilişkileri bakımından da iyi olmanız gerektiğini unutmamalısınız.

İnsanlarla iletişimi iyi olan kişiler bu anlamda çok daha avantajlıdır diyebiliriz. Ayrıca en az lise mezunu olmanız şartı da vardır. Hava alanı iş başvurusu için erkekseniz askerliğinizin bitmiş olması gerekir.

Kahramanmaraş Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için başvuruları zaman zaman internet üzerinden de yapabiliyorsunuz. Ancak daha sonrasında mülakata girebilir ve birkaç görüşme peşpeşe yapabilirsiniz. Havalimanı işçi alımı ancak bu tarz aşamalardan geçtikten sonra kesinleşecek ve size tam olarak bir bilgi verilecektir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

4 Yorum

 1. osman 7 Nisan 2014

  güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum

 2. hamdi 25 Kasım 2014

  kahramanmaraş hava limanında temizlik görevlisi olarak çalışmak isderim

 3. hamdi 25 Kasım 2014

  kahramanmaraş hava limanı temizlikelamanı diyer işlerdede çalışabilirim iş arıyorum 05412958335

 4. mehmet yılmaz 9 Temmuz 2018

  iyi günler belgem yenilendi silahlı güvenlik belgem var ehliyet var çalışmak istiyorum bana iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim iletişim
  05318719329

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir