İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Iğdır Havalimanı İş İlanları 2019

Iğdır Havalimanı İş İlanları

Iğdır Havaalanı Türkiye’nin en doğusunda yer alıyor olsa da ihtiyaç olması durumunda iş alımlarını arttırmaktadır. Havalimanı iş ilanları sorgulaması yapan, belirtilen noktalarda çalışmak isteyen kişiler Iğdır’da ki boş pozisyonları değerlendirebilirler.

Genellikle özel güvelik, kabin memurluğu ve sekreter gibi alanlarda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin lise eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekir. Kabin memuru olacak bireylerin ise en az ön lisans mezunu olmaları zorunludur.

Iğdır Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik eğitimi alan ve konu ile ilgili birbirinden farklı sertifikaları bulunan kişiler, Iğdır havalimanı personel alımı süreçlerini en iyi şekilde değerlendirebilirler.

Personel alımı başvurularında adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekir. Havaalanı iş ilanları süreçlerinde kişilerin herhangi bir sabıka kayıtlarının da bulunmaması sorun yaşamamaları açısından önemlidir.

Iğdır Havalimanı İş Başvurusu

Iğdır havalimanı iş başvuruları, bölgede böyle bir merkez kısa süre öncesinde kurulduğu için sıklıkla verilmektedir. Havalimanında çalışmak isteyen bireylerin takipte olmaları faydalarınadır. Havaalanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin ön lisans mezunu olmalarında yarar vardır.

Özellikle teknisyen ya da kabin memurluğu alanlarında açık pozisyon olduğunda ön lisans mezunu olmak gerekir. Havalimanı işçi alımı süreçlerinde daha çok bireylerin sözlü mülakatta başarı sağlamaları önemlidir.

Iğdır Havalimanı Personel Alımı

Havalimanında çalışacak olan kişilerin kendilerini en iyi şekilde ifade etmeleri ve yabancı dil bilgilerinin olması son derece önemlidir. Havaalanı personel alımı işlemlerinde adaylarında İngilizce ya da farklı bir dil bilmeleri rakiplerinin önüne geçmelerine destek verir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

Bir yorum

  1. serdar 17 Haziran 2014

    ANTALYA HAVALIMAN ÇALIŞTIM TERCÜBE VAR YER HİZMETLARIDA ÇALIŞTIM IĞDIRLIMI IĞDIRDAMI HAVALIMAN ÇALİŞMAK İSTİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir