İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ferit Melen Havalimanı İş İlanları 2019

Ferit Melen Havalimanı İş İlanları

Türkiye’nin Van şehrinde yer alan Ferit Melen havaalanı sezon fark etmeden yılın büyük bir çoğunluğunda çok fazla ziyaretçi almaktadır. Havalimanı iş ilanları başvurusu araştırmasında olan ve bölgede yaşayan bireyler, eğitimli oldukları pozisyonda çalışma fırsatı bulabilirler.

Havalimanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelikli olarak belirtilen tüm kriterlere uyum sağlamaları ve eğitimlerini tamamlamaları önemlidir.

Ferit Melen Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havaalanlarında bulunan özel güvenlik pozisyonu adına başvuru yapmak isteyen bireyler için Ferit Melen’de açık pozisyonlar bulunabilir. Havalimanı personel alımı ihtiyaçları genellikle işlerin yoğunlaştığı yaz ve ilkbahar aylarında gerçekleştirilmektedir. Başvurmadan önce tüm şartları okumak ve güvenlik adına sertifika sahibi olmak önemlidir.

Ferit Melen Havalimanı İş Başvurusu

Ferit Melen havaalanı içerisinde yalnızca özel güvenlik konusunda değil farklı pozisyonlarda da değişik iş ilanları bulunur. Havaalanı iş ilanları içerisinde bireylerin alacakları ücretler ve çalışma saatleri de detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Başvuru yapıldıktan sonra kişiler, sözlü ya da yazılı mülakata çağırılabilirler. Havaalanı iş başvurusu süreçleri değişiklik göstermek ile birlikte hostes ya da yer hizmetleri pozisyonlarına pek çok eğitimli personel alınmaktadır.

Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı

Personel alımı süreçleri uzun sürdüğü için bireylerin dikkatli olması önemlidir. Havaalanı personel alımı söz konusu olduğunda kişilerin daha önceki tecrübeleri ve son derece önemlidir. Havaalanı işçi alımı ilanlarında başarı sağlamak isteyen kişilerin bilgi birikimlerini her geçen gün biraz daha arttırmaları faydalı olacaktır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Bir yorum

  1. Muammer Aytala 5 Ağustos 2014

    Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Lisans Mezunuyum .Van’da çalışabiliceğim bana uygun bir iş arıyorum !
    0507 285 24 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir