Süleymanpaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Süleymanpaşa Belediyesi Personel Alımı

Süleymanpaşa Belediyesi, 6 Aralık 2012 tarihinde yayınlanan belediyecilik kanunuyla Tekirdağ Merkez ilçe sınırları içerisindeki köyler ve belediyeleri kapsayacak şekilde kurulmuştur.

Süleymanpaşa Belediyesi, toplum odaklı ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla, bütün vatandaşlarının doğumundan ölümüne kadar hayatının her evresinde aradığını bulabileceği bir kent oluşturmayı hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda çok çeşitli alanlarda yatırımlara imza atan kurum, yatırımları kapsamında ihtiyaç duyduğu birimlerde ve destek hizmetleri, imar ve şehircilik, zabıta, temizlik işleri gibi mevcut kadrolarında personel alımı yapmak üzere çalışmalara başlamıştır.

Süleymanpaşa Belediyesi Personel Alımı

Süleymanpaşa Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi kadrosuyla bünyesine dâhil eden Süleymanpaşa Belediyesi’nin, yeni alacağı personellerinin de diğer personelleri gibi eşit haklara sahip olacağı bilinmektedir.

Bütün personellerine 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayan Süleymanpaşa Belediyesi, herhangi bir sebeple mesaiye kalmak zorunda olan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai saati ücreti de ödemektedir.

Süleymanpaşa Belediyesi Memur Alımı

İşçi kadrolarına kıyasla memur kadrolarındaki personellerin çalışma alanları genel olarak belediye binası içerisinde olmaktadır. Daha çok ilgili yönetim birimleri için gerçekleştirilen Süleymanpaşa Belediyesi memur alımı sayesinde belediyenin ilgili yönetim birimlerinde daha çok bilgisayar başında görev yapacak personeller iş başı yapmaktadır.

En az lise mezunu olmanın yeterli olduğu genel memurluk kadrolarına karşılık olarak bazı kadrolarda ise lisans ya da yüksek lisans gerekli olabilmektedir. Lisans ya da yüksek lisans düzeyinde alımların yapıldığı kadrolardaki üst düzey personellerin kimi zaman sahada görev alması da söz konusudur.

Süleymanpaşa Belediyesi İş İlanları

Türkiye’de model, Trakya’da önder bir belediye olmak hedefinde olduğunu belirten Süleymanpaşa Belediyesi, bu hedefi doğrultusunda hız kesmeden devam ettiği yatırımlar sonucu kadrosuna almayı planladığı personelleri için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak. Yayınladığı iş ilanlarında personel alımı ile ilgili bütün detayları paylaşan kurum, kadrosunda çalışmak isteyen bütün personellerin bu detaylara dikkat ederek iş başvurusu yapmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Süleymanpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Süleymanpaşa Belediyesi, personel alım ilanını kendi internet sitesi üzerinden yayınlasa da alacağı personellerin başvurularını ve mülakatlarını İşkur büroları aracılığıyla yapmaktadır. Tekirdağ için istihdamın önemine vurgu yapan Süleymanpaşa Belediyesi, bu anlamda İşkur ile görüşmeler yaparak ortak hareket etmektedir.

Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan iş ilanlarını takip ederek iş başvuru formunu doldurmaları ya da kendilerine en yakın İşkur bürolarına giderek ön başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Başvuruları olumlu görülen vatandaşlar Süleymanpaşa Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin de katılacağı mülakatlar için İşkur bürolarına davet edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Süleymanpaşa İş İlanları

Eğer belediyede çalışmak istiyorsanız ancak tarihleri bekliyorsanız, bu süreçte Süleymanpaşa iş ilanları sayfasına göz gezdirerek, kendiniz için uygun işleri de bulabilirsiniz. Bu sayede para kazanarak, ekonomik durumunuzu düzeltebilir, bütçenize ya da aile bütçesine katkı sağlayabilir, borçlarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Güncel Süleymanpaşa iş ilanları içerisinde muhasebe, iş geliştirme, ürün tanıtımı, modellik ve üretim gibi alanlara dair duyuruları bulabilirsiniz. Hangi özelliklere sahipseniz, bu yönde bir iş ilanına başvuruda bulunarak kariyer hayatınızda başarılı olabilirsiniz.

Güncel Süleymanpaşa iş ilanları

 • Kurumsal Saha Satış Temsilcisi
 • EĞİTİM DANIŞMANI

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Süleymanpaşa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*