Süleyman Demirel Havalimanı İş İlanları 2024

Süleyman Demirel Havalimanı İş İlanları

Özel güvenlik görevlilerinin en büyük çalışma alanlarından biri olan havalimanları pek çok iş imkanına sahiptir. Havalimanı iş ilanları için internet sitelerine bakınabilirsiniz. Özel güvenlik görevlisi olmak için 5188 sayılı kanuna detaylı olarak bakabilir ve şartları görebilirsiniz.

Süleyman Demirel Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapanlar güvenlik görevlisi olmak için reşit olmalı ve 30 yaşını da geçkin olmamalıdır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanların başvurabileceği bu iş ilanı için önemli koşullar aranmaktadır.

Adli sicili temiz olmayanlar ya da kamu suçu olanlar özel güvenlik görevlisi olamaz. Havalimanı personel alımı için lise mezunu olmanız ya da dengi okulları bitirmiş olmanız gerekir.

Süleyman Demirel Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için erkeklerin boyu en az 1.70 cm olmalıdır. Kadınlarda aranan minimum boy oranı 1.65 cm olarak belirlenmiştir. Yönetmeliğe bakarsanız ayrıntıları görebilirsiniz. Hava alanı iş başvurusu yapanların kendine özen gösteren kişiler olması şartı da vardır. Kendisine özen gösteren kişiler olmasının yanında halkla ilişkileri kuvvetli kişiler olması da önemlidir.

Süleyman Demirel Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı yapacak olanların özgeçmişlerini yabancı dilde de hazırlamış olması gerekir. Yönetmeliğe uygun olarak kuralları sağlamalı, sağlık belgelerini eksiksiz olarak tamamlamalısınız. Havalimanı işçi alımı için sağlık kontrolleriniz tam olmalıdır. Bu nedenle eksiksiz sağlık kontrolü için istenen evrakların hepsini biliyor olmalı, ayrıntılı olarak detayları internet sitesinden öğrenmelisiniz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

 

4 Comments

  1. ağır vasıta ehliyetim var 2 sene ucuş okulunda servis yaptım src pisiko hepsi var iş arıyorum. ISPARTA MERKEZ

  2. ağır vasıta ehliyetim var sene ucuş okulunda servis yaptım src pisiko hepsi var iş arıyorum. ISPARTA MERKEZ

  3. hastanede cilacı olarak calısdım ve tüm temizlik makinaları kullanırım arzaları girerim is arıyom

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*