Selçuk-Efes Havalimanı İş İlanları 2024

Selçuk – Efes Havalimanı İş İlanları

Reşit olan herkesin uygun koşulları sağladığı zaman başvurabileceği havalimanı iş ilanları, ülkemizde de pek çok farklı havalimanında vardır. Yeni açılan havalimanları özellikle güvenlik görevlisi anlamında açıklara sahiptir. Bu nedenle güvenlik görevlisi olarak başvuru yapabilirsiniz.

Selçuk – Efes Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapacak olanlar güvenlik görevlisi olarak şartları sağlamalıdır. 30 yaşını aşmamış olan ve güvenlik görevlisi olarak çalışacak olanlar adli suçsuz olmalı ve kamu suçu da olmamalıdır.

Aynı zamanda sağlık anlamında da sağlıklı olmalı ve bunu raporlayabilmelidir. Lise ve dengi okullarda mezun olanlar bu alana başvurabilir. Havalimanı personel alımı yapanlar özel güvenlik elemanı olmak istediğini bildirdiği zaman güvenlik eğitimi de sınanacaktır.

Selçuk – Efes Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru yapacak olanların tutumu ve halkla olan iletişimi çok önemlidir. Kendisine özen gösteren kişilerden seçilen bu güvenlik görevlileri sağlık olarak da yeterli olmalıdır. Sağlık şartları geçerli olan kişilerin bunları raporlaması gerekir. Hava alanı personel alımı için uygun yönetmelikleri inceleyebilirsiniz.

Selçuk – Efes Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı iş başvurusu için güvenlik görevlilerinin boylarına ve kilolarına da bakılır. Erkeklerde en az 1.70 cm boy aranırken kadınlarda da en az 1.65 cm boy aranır. Kilo erkekler de 60-90 arası olmalıdır.

Kadınlarda da 50-60 olmalıdır. Havalimanı işçi alımı için diğer detaylara internet sayfalarından da istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*