İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şanlıurfa GAP Havalimanı İş İlanları 2019

Şanlıurfa Gap Havalimanı İş İlanları

İş imkanları içerisinde en geniş ve sosyal haklara sahip olan havalimanları bazı şartlara uyanları personel olarak kabul etmektedir. Havalimanı iş ilanları içerisinde kendi ilgi alanınıza göre bir ilan görürseniz mutlaka başvurmalı ve koşulları sağlıyorsanız özgeçmişinizi iletmelisiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapanlar genelde güvenlik görevlisi olmak için bu başvuryu yaparlar. Güvenlik görevlisi açığı olan havalimanlarına başvurduğunuz zaman koşulları sağlıyor olmanız gerekir. Yani 18 yaşından büyük ve 30 yaşından küçük olmalısınız.

Aynı zamanda adli sicil kaydınız ve kamu cezanız da olmamalı, TC vatandaşı olmalısınız. Havalimanı personel alımı için güvenlik görevlilerinden deneyimlerini paylaşmalarını isteyebilirsiniz.

Şanlıurfa Gap Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için güvenlik görevlisi olmak isteyenler boyları da önemlidir. Erkeklerde özel güvenlik görevlisi olmak için aranan minimum boy 1.70 olurken kadınlarda bu boy 1.65 cm olarak belirlenmiştir.Hava alanı iş başvurusu için toplu personel alımları da vardır. Toplu bir şekilde açılan iş ilanlarında şansınız çok olsa da başvuru da bir o kadar çok olur.

Şanlıurfa Gap Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için kamu haklarından yasaklı olmamak gerekir. Ayrıca en az lise ve dengi okullardan mezun olmak da gerekir. Kendine özen gösteren ve halkla ilişkisi kuvvetli olan kişilerin alınmasına öncelik verileceği için sosyal ilişkileriniz ve önceki deneyimleriniz çok önemlidir. Havalimanı işçi alımı için başvuru koşullarını açıkça belirtecektir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

Bir yorum

  1. HIKMET KILIC 13 Nisan 2018

    KOLAY GELSIN BEN SIZDE YARDIMINIZLA ISE IHTIYACIM VAR NE IS OLSA YAPARIM FARK ETMEZ B ELIYETIM VAR SOFURLIGUMDE VAR NE IS OLSA YAPARIM FARK ETMEZ TEMIZLIK ISI COK SEVERIM TESEKUR EDERIM05433270787

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir