Securitas Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Securitas, İsveç merkezli olarak 1934 yılında kurulan bir güvenlik firmasıdır. Erik Philip Sörensen ‘in kuruculuğunu üstlendiği firma, günümüzde bünyesinde yüz binlerce güvenlik görevlisinin çalıştığı uluslararası bir şirket konumuna gelmiştir. Amerika başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde de faaliyet göstermektedir.

2006 yılında Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlayan Securitas, günümüzde 75 ilde 25bine yakın çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Alışveriş merkezlerinden, endüstriyel tesislere kadar geniş bir hizmet ağına sahip Securitas, Türkiye’de yıllık 650 milyon TL ciro yaparak sektörde bütün dikkatleri üzerine çekmektedir.

securitaş iş ilanları

Sektör Güvenlik Hizmetleri
Kuruluş Yılı 1934
Çalışan Sayısı 20000
Web Sitesi https://www.securitas.com.tr/
Açık Pozisyon 20+

Securitas İş İlanları

Uluslararası hizmet ağına sahip bir firma olan Securitas, pek çok bireyin takip ettiği firmalar arasındadır. Yayınlamış olduğu ilanlar için yapılan tüm başvuruları titizlikle incelemesi, başvuran bireylerin sahip olduğu niteliklere göre uygun pozisyonlara yönlendirmesi ve değerlendirmeler için belirlediği özelliklerin tespitinde adayları kriter sınavlarına tabii tutması nedeniyle de tercih edilen firmalardandır.

Securitas, güvenliğin öneminin her geçen gün artması nedeniyle artan ihtiyaçların karşılanabilmesi için bünyesine sıklıkla yeni elemanlar katmaya devam etmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Güvenlik Vardiya Amiri – Manavgat
Antalya
Başvur
Bodrum-Güvenlik Görevlisi
Muğla
Başvur
Antalya-Güvenlik Görevlisi
Antalya
Başvur
Güvenlik Vardiya Amiri – Kemer
Antalya
Başvur
Güvenlik Görevlisi-Kemalpaşa
İzmir
Başvur
Güvenlik Görevlisi / Aliağa
İzmir
Başvur
Güvenlik Görevlisi-Urla
İzmir
Başvur
İngilizce Bilen Güvenlik Görevlisi
İzmir
Başvur
Güvenlik Vardiya Amiri- Otel Kuruçeşme
İstanbul (Tümü)
Başvur
Güvenlik Görevlisi_ Kuruçeşme-Otel
İstanbul(Avr.)
Başvur
Güvenlik Görevlisi-Avm Levent Bölgesi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Güvenlik Görevlisi_ Etilerde Avm
İstanbul(Avr.)
Başvur
Güvenlik Görevlisi_ Avm Sarıyer
İstanbul(Avr.)
Başvur
Güvenlik Görevlisi_Bursa
Bursa
Başvur
Güvenlik Görevlisi _ Küçükçekmece
İstanbul(Avr.)
Başvur
Lojistik Uzman Yardımcısı_Ümraniye
İstanbul(Asya)
Başvur
Bakım Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Bakım Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Güvenlik Görevlisi-Kuşadası
Aydın
Başvur
Güvenlik Görevlisi/Manisa
Manisa
Başvur
Bilgi Teknolojileri Destek Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Güvenlik Teknolojileri Uzmanı_Ataşehir
İstanbul(Asya)
Başvur
Güvenlik Görevlisi_Erenköy
İstanbul(Asya)
Başvur
X-Ray Vardiya Amiri_Üsküdar_Avm
İstanbul(Asya)
Başvur
Güvenlik Görevlisi_Üsküdar_Otel
İstanbul(Asya)
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Securitas yeni işe alımları kendi resmi sitesi olan https://www.securitas.com.tr/ adresine yapılan başvurular ile gerçekleştirmektedir. Linke tıklayarak açılan sayfadaki “Kariyer” butonunun altındaki “Kariyer” sekmesine girerek başvuru sistemine ulaşabilirsiniz. Sayfadaki gerekli alanları doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Securitas‘ın iş ilanlarına başvurmanın bir başka yolu ise kariyer siteleri üzerinden yapılan başvurulardır. Bu sitelerde yayınlanan ilanlardaki işe başvurabilmeniz için siteler sizleri Securitas‘ın ana sayfasına yönlendirmektedir. Kariyer sitelerine üye olmanız halinde Securitas‘ın yayınladığı ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Güvenlik Görevlisi: Sorumluluğu olan alanlardaki yapılan işi, işin yapıldığı yeri ve işçileri korumak amacıyla çalışan bireylerdir.
  • Bütçe ve Raporlama Uzmanı: Çalıştığı firmanın veya kurumun bütçesini geliştirmek, bu bütçeyi denetlemek ve bütçe ile ilgili yapılan teklifleri raporlama görevlerini yapan bireylerdir.
  • Alarm İzleme Operatörü: Firma tarafından kontrol edilen alarm sistemlerini uzun süreli olarak çalıştırmayan müşterileri arayarak alarm sistemlerinde arıza olup olmadığını kontrol eden kişilerdir.
  • Proje Müdürü: Sorumlusu olduğu projenin başarılı olması için projeyi ve ekipleri yöneten, proje kontrolünden sorumlu bireylerdir.
  • Güvenlik Amiri: Sorumlusu olduğu bölgenin güvenliğini sağlamak için ekiplerin sevk ve idaresini planlar.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: İşe alım yapılacak alana göre değişmektedir. Gündüz veya gece çalışma saatleri mevcuttur.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Yalova, Mersin, Kocaeli

Diğer Güvenlik Firmaları İş İlanları

10 yorum

  1. Turk Telekom dan Teknisyen kadro ile emekli oldum,End meslek lisesi mezunuyum.O G Gsilahli kimlik belgem var.Ist,Sancaktepe ilcesinde ikamet etmekteyim.Siz saygin kurumunuz da calismak isterim. Bilginize Saygilarimla.

  2. Turk Telekom dan Tekniseyen kadro ile emekli oldum,End meslek lisesi mezunuyum.O G Gsilahli kimlik belgem var.Ist,Sancaktepe ilcesinde ikamet etmekteyim.Siz saygin kurumunuz da calismak isterim. Bilginize Saygilarima.

  3. Merhaba,ben MUĞLA/ortaca’da ikamet ediyorum özel silahlı guvenlık kartım ve E ehliyetim varr.27 yasındayım 1,80 boyum 85 kılodayım SECUTİAS’tan iş istiyorumm…..

  4. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum 0506 985 35 75 0553 264 40 09

  5. merhaba ben zonguldak çaycuma da oturmaktayım, silahlı özel güvenlik belgesine ve b sınıfı ehliyet e sahibim. 1.77 boyunda 78 kiloyum 1989 doğumluyum 0545 578 71 66

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*