ERG Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1996 yılından bu yana hizmet veren ERG Güvenlik personel alımı yaparak, kadrosunu sürekli genişletmektedir. Firmaya çalışan olarak katılmak istiyorsanız, kendi sitesinde istediğiniz zaman doldurabileceğiniz bir form vardır.

Bunu doldurduktan sonra tek yapmanız gereken, ERG Güvenlik iş başvurusu hakkında yetkililerin sizinle iletişime geçmesidir. Firma özgeçmiş bilgilerinizle uyumlu bir iş olduğunda, sizinle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi verecektir.

Ayrıca adaylar, kariyer siteleri üzerinden de ERG Güvenlik iş ilanları üzerine inceleme yapabilir. Söz konusu platformlarda sürekli ilan yayınlandığı için, ERG Güvenlik de duyuru vermek için kullanabilir.

ERG Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

ERG Güvenlik Personel Alımı Yapacak

ERG Güvenlik her yıl büyüyen bir yapıya sahiptir. Sunduğu güvenilir ve kaliteli güvenlik sistemleri, birçok kurum tarafından tercih edilmektedir. Firma bu nedenle büyüme hızını arttırabilmek, yeni açılan pozisyonları doldurabilmek için iş alımları açmaktadır.

Bunları takip ederek başvuru yapmanız mümkündür. İş ilanlarını beklemek istemiyorsanız, form doldurarak kuruma göndermeniz de mümkündür.

ERG Güvenlik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

ERG Güvenlik tarafından, firma gereksinimlerine göre güvenlik alımları yapılmaktadır. Bu bağlamda çalışmak istiyorsanız, öncelikle gerekli nitelikleri taşımanız gerekir. Bir kısmı şu şekildedir;

 1. 5188 numaralı kanun kapsamında, güvenlik kartına sahip olma
 2. Görev yapabilmek için uygun fiziğe sahip olma
 3. İletişimi güçlü olma
 4. Esnek saatlere uyum gösterebilme

ERG Güvenlik verdiği ilanlarda, adayları başvuru üzerine ayrıntılı olarak bilgilendirmektedir. Bu nedenle başvuru öncesinde, hangi vasıfların gerektiği incelenmelidir. Eğer uyum sağlanmıyorsa red yanıtı alınacağını için, adaylara dikkatli olması tavsiye edilir.

ERG Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ERG Güvenlik müracaatları, resmi sitesi üzerinden kısa sürede yapılabilmektedir. Aşağıdaki işlemler takip edilerek, başvuru kısa sürede gerçekleştirilebilir;

 1. https://ergguvenlik.com.tr/tr/index.html adresine giriş yapın.
 2. Ekranda görülen kariyer butonuna tıklayın.
 3. Karşınıza gelen formu doldurun.
 4. Formu gönder üzerine tıklayın.

Böylece yapılması gerekenler tamamlanır. Form içinde,

 1. Kimlik Bilgileri,
 2. Adres ve İletişim Bilgileri,
 3. Meslek Bilgileri,
 4. Kişisel Özellikler,
 5. Sağlık Bilgileri,
 6. Ön yazı,

Başlıkları altında çok sayıda alan vardır. Bunların tümümüm doldurulması, ERG Güvenlik yetkililerini sizin hakkınızda daha iyi bilgilendirecektir. Böylece kabul edilme durumunuz da daha kolay hale gelir. Dikkat etmeniz gereken bir nokta, farklı illerde de çalışabileceğinizdir.

Ancak buna dair bir not yazmazsanız, yetkililer doğal olarak sizi sadece yaşadığınız yer ve çevresi kapsamında değerlendirecektir. Ön yazı kısmında farklı illerde çalışabileceğinizi, taşınmanın sorun olmadığını söylerseniz daha kolay iş bulabilirsiniz.

Eğer firma yetkilileri sizinle iletişime geçerse ardından sınav ve mülakat gibi süreçler olabilir. Adaylar bunları geçerek, göreve başlayabilir.

Diğer Güvenlik Firmaları İş İlanları

1 Comment

 1. Merhabalar
  Silahsız kimlik kartım var silahlı sertifikam var anadolu yakası iş ilanlarıni degerlendiriyorum sizinle calismak isterim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*