Netaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1967 yılında kurulan firma ülkemize ilklere imza atmayı başaran şirketler arasına girmeyi başarmıştır. Pek çok sektörde faaliyet gösteren ve her alanda kaliteli hizmet veren firma 30’a yakın ülkede dijital dönüşüm projelerinde yer almaktadır. Aynı zamanda çok fazla sayıda kişiye istihdam sağlamaktadır. 

Netaş İş İlanları

Her geçen gün büyüyen firma sıklıkla personel alımı yapmakta ve insanlara istihdam sağlamaktadır. Şirket kendi sitesinden iş ilanları yayınlamakta ve bunun yanında ilan sayfalarına iş ilanı vermektedir. Büyük bir şirket olmasından kaynaklı olarak her alanda faaliyet göstermeye devam etmekte ve faaliyet gösterdiği alanlara uygun yetenekli personel aramaktadır.

Firma çalıştırmak istediği personeli pozisyona uygun şarta uygun aramakta ve mülakatlarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Tecrübe ve deneyimin yanı sıra firmanın hedefleri ile paralel hareket edecek kişileri bünyesine katmak istemektedir. Aradığı özellikleri ilan sayfalarından paylaşarak şartları sağlayan kişileri bünyesine dahil etmektedir.

Netaş ailesine katılmak isteyen adaylar iş ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirler. Böyle köklü bir firmada çalışmak her insan için iyi bir kariyer başlangıcı olacaktır.

Nasıl Başvurulur?

Netaş firmasında çalışmak isteyen bireyler öncelikle iş ilanlarını gereken yerlerden takip ederek başvuruda bulunabilirler. Firmanın web sitesine girerek burandan başvurularını gerçekleştirebilir ve çalışmak istedikleri pozisyonları seçebilirler.

Şartları sağladıkları takdirde şirket bünyesinde çalışma olasılıkları artmaktadır. Bireyler ilk etapta kendilerine uygun olan pozisyonu belirlemeli daha sonra buna göre iş başvurusunda bulunmalıdırlar. Ayrıca adaylar çeşitli iş ilanları sayfalarından yine başvurularını gerçekleştirebilirler. Şirket en kısa sürede başvuruları değerlendirerek adaya sonucu bildirmektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satın alma uzmanı
  • Yazılım geliştirme uzmanı
  • Yazılım mühendisi
  • Test uzmanı

Pozisyon Açıklamaları

  • Satın Alma Uzmanı: Şirketin satın alma departmanında çalışan personeldir.
  • Yazılım Geliştirme Uzmanı: Şirketin daha önce yazmış olduğu yazılımı geliştirme üzerine çalışan ve geliştirmeyi sağlayarak şirkete katkıda bulunan kişidir.
  • Yazılım Mühendisi: Yazılım konusunda bilgili ve donanımlı kişidir. Şirketin isteği üzerine yazılım işlemini gerçekleştiren mühendistir. 
  • Test Uzmanı: Şirketin hizmetlerini test ederek doğruluğunu kontrol eden ve bu konuda gerekli işlemleri gerçekleştiren uzman kişidir.

Temel Bilgiler

Maksimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftanın her günü. Faaliyet gösteren sektöre göre değişim göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, istanbul

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*