Altunbilekler Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Altunbilekler Personel Alımı Yapacak

Altunbilekler’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Altunbilekler bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Altunbilekler personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Altunbilekler Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Bize göre şirketimizin en kıymetli varlığı sahip olduğumuz değerli çalışanlarımızdır; çünkü güçlü personel kadrosuyla faaliyet gösteren firmaların rakiplerinden hep önde yer aldıklarına inanıyoruz. Başarılı olan ve müşterisini memnun eden şirketlerin, tüm personelinin katkısıyla bu başarıya ulaştığını biliyoruz.

Başarılı şirketlerin en göze çarpan özelliği, çalışanlarını terfi ettirmesi ve onlar için çok sayıda fırsatlar yaratmasıdır. Çalışanlarımıza beraber çok daha büyük başarılara ulaşacağımızı ve onlar için başarı ve imkanlarla dolu bir çalışma hayatı yaratacağımızı biliyoruz.

Çalışanlarımızın işlerini severek yapmalarını ve çalışma alanlarında kariyer sahibi olarak toplum içinde saygınlıklarını sürekli artırmalarını istiyoruz. Altunbilekler olarak bizler çalışanlarımızla var olduk, birlikte büyüdük, birlikte geliştik; çok daha iyi yerlere birlikte geleceğimizi biliyoruz.

Altunbilekler İş İlanları

Altunbilekler iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kasap Şefi Alımı

Müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik doğru ürün, hizmet ve çözümler sunmak, Tezgahında bulunan ürünlerin, siparişi, stok takibi, ürün sirkülasyonunun takibi, fire takibi/nedenleri gibi konuları yönetmek, Mağazanın hedeflerine paralel ekibinin satış hedefini takip etmek, Ekibinin şirket kurallarına uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, Ekibinin sürekli gelişiminden ve motivasyonundan sorumlu olmak, Mağaza karlılığını ve verimliliğini artıracak operasyonel süreçler yönetmek.

  • Perakende sektöründe tercihen Et Kategorisinde ürün ve ekip yönetiminde en az 5 yıl deneyimli
  • İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri yüksek
  • Detaylara önem veren, analitik
  • Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
  • Müşteri ve çözüm odaklı, inisiyatif alabilen
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Askerlik hizmetini tamamlamış

Diğer Açık Pozisyonlar

KASAP ŞEFİ – Elvankent Ankara
MEYVE SEBZE SATIŞ GÖREVLİSİ -Elvankent Ankara
ÖN MUHASEBE PERSONELİ-HAL Ankara
MEYVE SEBZE SATIŞ GÖREVLİSİ – Çayyolu Ankara
ENGELLİ PERSONEL Ankara
ORTA REYON SATIŞ GÖREVLİSİ Ankara
TEKELKATEGORİ ŞEFİ – Ayaş Yolu Ankara
PAZARLAMA UZMANI Ankara
DEPO VE MAL KABUL ŞEF YARDIMCISI- Ayaş Yolu Ankara
TEMİZLİK-KOZMETİK KATEGORİ ŞEFİ – Ayaş Yolu Ankara
KASAP YARDIMCISI – Ayaş Yolu Ankara
KASAP ŞEFİ – Ayaş Yolu Ankara
MEYVE SEBZE SATIŞ GÖREVLİSİ -Ayaş Yolu Ankara
MEYVE SEBZE SATIŞ ŞEFİ – Ayaş Yolu Ankara
ŞARKUTERİ-SÜTLÜK SATIŞ ŞEFİ – Ayaş Yolu Ankara

Altunbilekler İş Başvurusu Formu

Altunbilekler iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Altunbilekler iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*