Tepe Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Tepe Güvenlik A. Ş. Bir Bilkent Holding A. Ş. Kuruluşlarından birisidir. 1992 yılında kurulmuş olan şirket, elektronik güvenlik ihtiyaçlarına çözüm üretmeye başlamış, 2011 yılında Tepe Güvenlik adıyla kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmeye başlamıştır. Alarm sistemleri alarm izleme sistemleri gibi alanlarda Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir.

En gelişmiş teknolojileri güvenlik alanında kullanmaya devam eden şirket, 400 çalışanı ile 7/24 hizmet vermeye devam etmekte, çağrı merkezi her an yardıma hazır bulunmakta ve 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip bulunmaktadır.

Tepe Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

Tepe Güvenlik İş İlanları

Tepe Güvenlik, güvenlik, satış, bakım, onarım, teknisyenlik gibi alanlarda çalışmakta, işletme, elektronik teknolojisi, elektrik elektronik mühendisliği, elektronik haberleşme gibi çok sayıda bölüm mezununu istihdam etmektedir. AR-GE faaliyetlerine aralıksız devam eden firma, yeni nesil teknolojileri kullanmakta, sürekli daha fazla kişiye ve kuruma hizmet ulaştırdığı gibi iş ilanları ile kadrosunu genişletmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Tepe Güvenlik şirketinin iş ilanları eleman.net, kariyer.net, indeed.com platformları üzerinden yapılabilmektedir. Bu platformların herhangi birisinde üyeliğiniz varsa üye girişi yaparak açık pozisyonlara göz atabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa ücretsiz üyelik oluşturarak CV’nizi oluşturabilir, ardından rahatlıkla kendiniz için en uygun pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Güvenlik Görevlisi
 • Mekanik Teknisyeni
 • Alarm Merkezi operatörü
 • Elektrik Teknikeri
 • Teknik Şef
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Güvenlik Görevlisi: Şirketin iş ortaklarının alanlarında güvenliği sağlamak, güvenlik önlemleri almak, iş süreçlerinin daha intizamlı sağlamasına, kişi ve kurumların güvende kalmasına yardımcı olmak.
 • Mekanik Teknisyeni: Firmanın iş ortakları için sunduğu güvenlik sistemlerinin kontrollerini, kurulumlarını, bakımlarını, tamirlerini ve diğer bütün teknik işlerini yerine getirmek. Uzmanlık alanına göre çözümler geliştirmek.
 • Alarm Merkezi operatörü: Firmanın hizmet verdiği iş ortaklarının alarm sistemlerine dair projelerde yer almak.
 • Elektrik Teknikeri: Firma bünyesinde ve iş ortaklarına sunulan çözümlerde bütün elektrik konularında destek sağlamak. Bakım, onarım, kurulum, projelendirme gibi gereksinimlerde görev almak.
 • Teknik Şef: Firmanın üstlendiği projelerin koordinesinde görev alarak iş süreçlerinin sorunsuz yürütülmesine yardımcı olmak.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi:Firmanın7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri departmanında görev almak. Müşterilerden gelen telefonlara cevap vererek sorunlara çözüm üretmek, gerekli koordinasyonu ve yönlendirmeleri sağlayarak iş ortaklarının güvenliğinde rol üstlenmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 17:30, Pazar günleri tatil. (Firmanın bazı pozisyonları 7 gün, 24 saat hizmet vermekte, vardiyalı sistem uygulanmaktadır.)

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara.

7 yorum

 1. ben 22 yaşinda 1.80 boyunda niğdede oturan silahsiz lise mezunu güvenlik gorevlisi ve ariyeten bilgisayar oparatörü ve ehliyetim var işe girmek istiyorum ilginiz için teşekürler

 2. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 3. silahsız yaka kartım var yaş 41 yatılı yeriniz vede bol mesaili ise maaşlar ssk sağlam ise sizinle seve seve çalışırım telefon 0 546 9476614 saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*