Alp Havacılık Personel Alımı ve İş İlanları 2023

alp-havacılık

Alp Havacılık personel alımı yapacak!

Alp Havacılık iş başvurusu yaparak sizde Alp Havacılık’ın gücünden güç alabilirsiniz. Alp Havacılık personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Alp Havacılık eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Alp Havacılık insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Alp Havacılık, Havacılık ve Uzay sanayisine münhasır ve bu sanayinin yüksek kalite, mühendislik ve üretim standartları altında, ağırlıklı olarak uçuş kritik/döner komponent, asamble ve alt sistem imalatı yapan bir özel teşebbüs firmasıdır. Alp Havacılık, müşterilerin kalite ve zamanında teslim beklentilerinin arttığı küresel arenada, etkin operasyonları, yalın üretim yöntemleri, güçlü kalite, mühendislik ve test altyapısı sayesinde başarıyla rekabet etmekte, sektörün dünya liderleri ile önde gelen programlarda işbirliği yapmaktadır.

Alp Havacılık, tamamı Türk vatandaşı beşyüze yakın personeli, yüzden fazla yeni nesil çok eksenli takım tezgahı, CMM kalite kontrol teçhizatları, onlarca özel işlem, proses, kaplama, tahribatsız muayene hattı, test ve laboratuar kabiliyetleri ile eşsiz bir konuma sahiptir. Alp Havacılık titanyum, aluminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakır alaşımları ve süper alaşımların işlenmesinde çok geniş çaplı deneyime sahiptir. Bilhassa titanyum alanında dünyanın önde gelen havacılık firmaları arasındadır.

Alp Havacılık Türkiye Havacılık ve Uzay Sanayii ihracatının yüzde 20`sinden fazlasını tek başına gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi`nde yerleşik olan Alp Havacılık, 23.500 m²`lik modern tesislerinde faaliyet göstermekte olup, 2015 yılına kadar tesislerini 50.000 m²`ye çıkarmayı planlamıştır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  1. Merhaba
    Ben Sakarya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Fakültemizin izlemiş olduğu 7+1 iş yeri eğitim programı kapsamında 2017 bahar döneminde sizinle 4 ay boyunca stajyer mühendis olarak çalışmak istiyorum. Açık konuşmam gerekirse şuan bi referansım yok ama savunma sanayisine karşı büyük ilgim var. Bunun için kurumunuzda sizin öncülüğünüzde verimli bir çalışma gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum. Bana yardımcı olabilirseniz ve (olumlu veya olumsuz) kararınızı bildirmek için geri dönüş yapabilirseniz minnettar kalırım. Teşekkür ederim…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*