Doğuş Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Doğuş Holding İş Başvurusu

Doğuş Holding firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Doğuş Holding yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Doğuş Holding iş ilanları mevcuttur.

Doğuş Holding Personel Alımı

doğuş holding personel alımı

Türkiye’de birçok sektörde hizmet veren ve verdiği hizmetlerle müşterilerinin yanı sıra çalışanları ve ortaklarıyla sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarıyla çalışmalarına devam ediyor. Bünyesinde finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji, yeme içme olmak üzere 8 sektörde faaliyet gösteriyor.

Doğuş Holding 300 üzerinde şirketiyle ve 35 bin kişiye istihdam sağlıyor. Müşterilerine üstün teknoloji ve yüksek marka kalitesini sunan insan kaynağıyla çalışmalarına aralıksız devam ederek her geçen gün sektörde en iyisi olma yolunda ilerleyerek yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama büyük oranda katkı sağlıyor. Tüm bu işlerin yapılabilmesi ve profesyonel şekilde yürütülebilmesi için profesyonel kadrolar oluşturuyor.

Doğuş Holding Çalışma Şartları

Doğuş Holding firmasına iş başvurusu için aradıkları özellikleri ve nitelikleri belirleyerek iş ilan sitelerine ve kendi resmi sayfasında yayınlayarak daha çok kişiye iş ilanını ulaştırıyor. 8 sektörle ilgili oldukları alanda kendilerini geliştirmiş ve daha önce aranan sektörde iş deneyimi yaşamış kişilere öncelik veriliyor.

Açık pozisyonlarda hangi ilde ve hangi pozisyonda çalışılacağının ve kriterleri açıkça belirtiliyor. Doğuş ailesine katılmak isteyenler ve kriterlere uygun olduğunu düşünen kişiler iş ilanlarını takip ederek başvurularını yapıyorlar.

Doğuş Holding İş İlanları

Holding personel alımı yaparken özel insanlar ve alanında uzman kişileri bünyesinde çalıştırıyor. Holding bünyesinde çalışmak üzere personel alımlarında belirlemiş olduğu niteliğe uygun kişilerin başvurularını değerlendiriyor.

Doğuş Grubu resmi internet sayfası insan kaynakları bölümünden aradıkları açık pozisyonları ve şartlarını ilan ediyor.Doğuş grubu açılan pozisyonlarını sürekli güncelleyerek ve iş ilanlarını kariyer.net üzerinden de veriyor ve aradıkları personele kavuşabiliyorlar.

Açık Pozisyonlar

 • DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL) Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • PROJE BAZLI STAJYER (VW) İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • SAHA İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞI İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI (VW) İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
 • KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • İNSAN KAYNAKLARI KOORDİNASYON UZMANI İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • İŞYERİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • TEKNİK DESTEK YÖNETİCİSİ (VW) İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
 • İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (BURSA) Ankara, İstanbul(Avr.)
 • İŞ ANALİSTİ İstanbul(Asya)
 • SEÇ SORUMLUSU / UZMANI Afyon
 • SEÇ ŞEFİ (KONYA) Konya
 • SEÇ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya)
 • Yetkili Satıcısı Müşteri Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.)

Doğuş Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğuş Grubu açık pozisyonlarını iş ilanlarını insan kaynakları bölümünde ilan ederek iş arayanlara istihdam sağlıyor. İş başvurusu yapmak için ihtiyaç duyulan personel detaylarını inceledikten sonra kariyer.net üye hesabıyla yada site üzerinden yeni hesap oluşturarak başvuru yapabilirler.

Açık pozisyonlar haricinde iş başvurusu yapmak isteyenler genel başvuru ilanından başvurularını gerçekleştirebilirler. Doğuş Grubu insan kaynakları departmanı başvuruları değerlendirir ve yine işe alım süreci sonuçlarını üyelik hesabıyla takip edilebilir. Uygun görülen kişiler iletişim bilgilerinden başvuru sahibine ulaşır ve mülakat süreci için görüşme yaparak iş alım süreci gerçekleştirilir.

Başvuru için tıklayınız.

63 Comments

 1. şükrü şahin 5 Mart 2015
 2. mehmetali toroman 16 Nisan 2015
 3. FATİH ERİŞKEN 3 Mayıs 2015
 4. mustafa 19 Eylül 2015
 5. suat karademir 16 Mayıs 2016
 6. haci giray 13 Temmuz 2016
 7. Huseyin madenli 25 Temmuz 2016
 8. Turan 19 Ağustos 2016
 9. Serdar altun 4 Eylül 2016
 10. Ramazan 20 Eylül 2016
 11. Orhan erişmiş 21 Ekim 2016
 12. Selcuk sarac 17 Mart 2017
 13. Cuma armut 8 Mayıs 2017

Leave a Reply