Başkent Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tecrübeli ve güvenli hizmetler veren Başkent Güvenlik iş ilanları vererek, kadrosunu yılın farklı dönemlerinde genişletmektedir. Adaylar kendi sitesinden başvuru yapabildiği gibi, kariyer platformlarını da takip edebilmektedir.

Başvurular online olarak yapıldıktan sonra, kurum yetkilileri özgeçmişe ve başvurulan pozisyona göre değerlendirme gerçekleştirmektedir. Ardından uyum gösteren kişiler ile irtibat kurularak, Başkent Güvenlik personel alımı üzerine gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Mülakat işlemlerinin tamamlanması ardından, Başkent Güvenlik iş başvurusu süreci de sona erer. Yapılan son değerlendirmeler ardından uyumlu bulunan kişiler, kısa sürede işe başlayabilir.

Başkent Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

Başkent Güvenlik Personel Alımı Yapacak

Başkent Güvenlik, kendi sitesi üzerinde kariyer bölümüne sahiptir. Firma burada başvuru kabul etmekte olup, farklı alanlara yönelik müracaat yapmak mümkündür. Adaylar bunu yılın farklı zamanlarında kullanabilecek olmakla birlikte, hızlı işlem yapılmalıdır.

Zira firmanın o an ihtiyacı varsa, böylece hemen değerlendirilebilirsiniz. Ancak başvuru anında uygun pozisyon yoksa beklemeniz gerekecektir.

Başkent Güvenlik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Başkent Güvenlik oldukça büyük bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan iş alımı yapılabilecek departmanlar birbirine göre farklılık gösterir. Kendi kariyer sayfası üzerinde iş alım formları,

 1. Genel Müdürlük Hizmet Binası,
 2. Temizlik ve Peyzaj Hizmetleri,
 3. Elektronik Güvenlik Hizmetleri,
 4. Çağrı Merkezi Hizmetleri,
 5. Ofis Lojistik & İnsan Kaynakları Hizmetleri,
 6. Fiziki Güvenlik Hizmetleri,

Şeklindedir. Bunların her birinde farklı nitelikler aranmakta olup, adaylar duyuru verildiğinde ilk olarak inceleme yapmalıdır. Eğer uyum gösteriliyorsa, başvuru gerçekleştirilmesi önerilir. Zira vasıflar taşınmıyorsa, müracaat yapılabilecek de olsa olumsuz sonuç olunması muhtemeldir.

Başkent Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başkent Güvenlik Başvurusu, kendi sitesinden kısa sürede tamamlanabilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken, yukarıda bulunan alanlardan hangisi kapsamında başvurmak istediğinizi belirlemektir. Formlara şu şekilde ulaşılır;

 1. http://baskentgroup.net/ adresini açın.
 2. Üst menüden kariyer üzerine tıklayın.
 3. Alt kısımda bulunan seçeneklerden birini tercih edin.

Böylece karşınıza bir form yüklenecektir. Fiziki güvenlik hizmetleri için, formda şu gibi alanlar mevcuttur;

 1. Başvurulan bölüm
 2. Kimlik bilgileri
 3. Özel alanlar (boy, kilo, pantolon-gömlek-kazak-ayakkabı ölçüsü)
 4. Özel alanlar 2 (özel güvenlik belgesi türü, belge no, veriliş tarihi vd.)
 5. Genel bilgiler
 6. Eğitim
 7. Referans
 8. İş deneyimi
 9. Eğitim / kurs / seminer

Formda tek yapmanız gereken ilgili alanları doldurduktan sonra başvur demektir. Eğer ikamet ettiğiniz il dışında çalışabilecekseniz, belirtmek istediğiniz diğer hususlar alanına kabul edilmeniz durumunda taşınabileceğinizi ekleyebilirsiniz.

Böylece iş bulma olasılığınızı büyük oranda yükseltebilirsiniz. Mülakatları geçerseniz, kısa sürede yeni işinize başlayabilirsiniz.

Diğer Güvenlik Firmaları İş İlanları

3 Comments

 1. Merhabalar
  Silahsız kimlik kartım var silahlı sertifikam var anadolu yakasi is ilanlarını degerlendiriyorum sizinle calismak isterim..

 2. Merhabalar,
  Güvenlik şirketinizde iş başvurusu yapmak istiyorum, fakat sitenizde iş başvuru sayfanızı göremedim.Yardımcı olursanız sevinirim.
  iyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*