Reebok Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Reebok firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Reebok personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Reebok iş ilanları mevcuttur.

Dünya’nın en prestijli spor malzemeleri satan ve ülkemizde de en çok tercih edilen spor malzemeleri satışçısı olan Reebok Adidas ile yaptığı birleşmeden sonra büyüyerek hizmetlerine devam ediyor.

1959 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar birçok alanda spor malzemesi üretimi yapan firmanın yakın zamanda açılacak olan mağazalarında çalışmak ister misiniz?

Reebok Personel Alımı Yapacak

Adidas bünyesinde faaliyetlerine devam eden Reebok firması farklı yerlerde açacağı mağazalarında çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Reebok personel alımı ve Reebok işçi alımı gibi iş ilanlarına sayfamız üzerinden ulaşarak sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Reebok İş İlanları

Reebok firmasının güncel iş ilanları arasında en çok tercih edilen pozisyonun satış temsilcisi, satış danışmanı ve mağaza müdürü pozisyonları için olduğunu sizlere belirtebiliriz.

Belirlenen kriterlere uygun olan Reebok iş ilanları arasında başvuru yapmak için izlemeniz gereken adımlar resmen açıklandı.

Reebok Çalışma Şartları ve Maaşları

Reebok firmasında çalışmak istediğiniz zaman şartların ve maaşların farklılık gösterdiğini biliyoruz. Son yıllarda Adidas ile yaptığı birleşmeden sonra giderek büyüme gösteren Reebok firmasının AVM’lerde bulunan mağazalarda çalışma saatleri günlük 12 saat olarak belirlenmektedir. Yani 12 saatten fazla çalışma şansınız yoktur.

Ancak maaş konusunda çalıştığınız pozisyona göre farklı ücretler verecek olan firmanın aynı zamanda sizlere prim konusunda da ekstra bir ücret vereceğini belirtmek istiyoruz. Mağaza çalışanlarına özel indirimler sunan firma üzerinden alacağınız ürünlerde de sizleri büyük indirimler beklemektedir.

Reebok İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Reebok firmasına iş başvurusunda bulunmak için Reebok iş ilanları sayfasında yer alan Reebok insan kaynakları bölümünden Reebok iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Burada sizlere en uygun olan pozisyonlar için yapacağınız başvurulara kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*