ATK Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

1999 yılından bu yana güvenlik üzerine hizmet veren ATK Güvenlik iş ilanları vererek, gereksinimlerini karşılamaktadır. Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi mevcuttur.

Özel güvenlik görevlisi yetiştirebilmek için eğitimler vermekte olup, buna yönelik ATK güvenlik personel alımı da yapılmaktadır. Bunlara başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iş ilanlarını takip etmedir. Bunun için kariyer platformlarını takip edebilir, ardından ATK Güvenlik iş başvurusu yapabilirsiniz. Ardından yalnızca firma yetkilileri tarafından haber alınması beklenir.

ATK Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

ATK Güvenlik Personel Alımı Yapacak

ATK Güvenlik, sektöründe geniş çaplı hizmet vermektedir. Bunlar özel güvenlikten kamera ve kontrol sistemlerine kadar farklılaşmaktadır. Dolayısıyla firma oldukça geniş bir alanda işe alım yapmaktadır. Ancak ilanlar firmanın ihtiyaçları ölçüsünde yayınlanmaktadır.

Duyurular yılın farklı zamanlarında açılmakta olup, adaylar tarafından sürekli kontrol edilmesi tavsiye edilir. Kariyer siteleri üzerinden her gün inceleme yapmak, yeni ilanları hemen görüp, başvurmanıza yardım edecektir.

Buna ek olarak, kurumun resmi sitesinde bir başvuru formu da vardır. Adaylar bunu kullanarak hemen başvuru gerçekleştirebilir.

ATK Güvenlik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

ATK Güvenlik içerisinde çok sayıda departman vardır. Bu bakımdan alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Güvenlik görevlisi bunlardan biri olup, genel olarak aranan nitelikler şöyle verilebilir;

 1. 5188 numaralı yasa kapsamında güvenlik kartının mevcut olması
 2. Fizikinin görev yapmak için uygun olması
 3. Görevini engelleyecek sağlık sorunlarının olmaması
 4. Esnek saatlere uyum göstermesi
 5. İnsanlar ile iletişim kurmada başarılı olması
 6. Diksiyonu düzgün olması

Bununla birlikte ATK Güvenlik gerek özel güvenlik alımında, gerekse diğer pozisyonlarda farklı nitelikler isteyebilir. Bu nedenle adaylar başvuru yapmadan önce bunları değerlendirerek, gerekli başvuru işlemlerini uygun olması durumunda yapmalıdır.

Böylece müracaatlarınız istediğiniz sonucu alabilir.

ATK Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ATK Güvenlik ailesine katılmak istiyorsanız, başvuru kendi sitesinden yapılabilmektedir. İşlem oldukça kısa ve pratik olup, istediğiniz zamanda gerçekleştirilebilir. Aşağıdaki işlemler takip edilerek, başvuru tamamlanabilir;

 1. https://www.atkguvenlik.com.tr/ adresine giriş yapın.
 2. Üst kısımdan insan kaynakları linkine tıklayın.
 3. Ekrana gelen başvur butonuna tıklayın.
 4. Karşınıza çıkan formu doldurarak, başvuruyu gönder butonunu kullanın.

Böylece yapmanız gereken tüm işlemler de tamamlanır. Burada CV de eklenmekte olup, tavsiye edilen mevcut olanlar yerine yeni bir tane hazırlamadır. Eğer nasıl profesyonel özgeçmiş oluşturacağınızı internetten öğrenirseniz, insan kaynakları departmanına daha iyi hitap edebilir, böylece ön başvurunun kabul edilme şansını yükseltebilirsiniz.

Ardından sınav, mülakat gibi aşamalar takip etmekte olup, işe başlayabilmek için bunlar da geçilmelidir. Böylece göreve başlanılabilir.

Diğer Güvenlik Firmaları İş İlanları

1 Comment

 1. Merhabalar
  Silahsız kimlik kartım var silahli sertifikam var..anadolu yakası iş ilanlarını degerlendiriyorum sizinle çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*