Anka Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kurulduğu günden bu yana güvenli ve kaliteli hizmetler veren Anka Güvenlik, söz konusu sektöre iş arayan birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Anka Güvenlik personel alımı gereksinimleri kapsamında gerçekleştirilmekte olup, adaylar düzenlik kontroller yaparak ilanları takip edebilir.

Ardından tek yapılması gereken, Anka Güvenlik iş başvurusu yapılmasıdır. Ön müracaat online olup, bundan sonra mülakata ya da sınava dair davet alırsanız buna katılmanız gerekir. Bunları geçmeniz ardından, başvuru süreci de tamamlanır.

Anka Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

Anka Güvenlik Personel Alımı Yapacak

Anka Güvenlik, güncel olarak personel alımı yapılmaktadır. İlan kendi sitesi üzerinden incelenebilmekte olup, adayların bilmesi gereken tüm bilgiler mevcuttur. Eğer nitelikleri taşıyorsanız, başvuru işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İlerleyen tarihlerde Anka Güvenlik iş ilanı duyurularını takip etmek için, düzenli olarak resmi sitesi incelenmelidir.

Anka Güvenlik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Anka Güvenlik, güncel olarak güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. Bu ilan sitesinin, haberler ve duyurular ekranından görülmektedir. Bu kapsamda nitelikler şöyle görülmektedir;

  1. Fiziği düzgün olma
  2. Genç polis ve asker emeklisi olma / askerliğini komando olarak yapmış olma
  3. 1,80 üzeri olma

Adaylar Ankara’da olan projelerde görevlendirilecek olup, silahlı ve silahsız şekildedir. Ayrıca kişilerin özel güvenlik kimlik kartına sahip olması da önerilir. Eğer şartları yerine getiriyorsanız, hemen başvurmanız mümkündür.

İlan için belirli bir tarih aralığı verilmemiş olmakla birlikte, her iş duyurusu belirli bir açılma ve kapanma tarihine sahiptir. Bunların geçmesi, yeni ilanlara kadar başvurmanıza engeldir. Dolayısıyla adayların hızlı bir şekilde değerlendirmesi gerekir.

Anka Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anka Güvenlik için iş başvurusu gerçekleştireceksiniz, ayrıntılı bilgiyi firma ile iletişim kurarak edinebilirsiniz. Gerekli telefon numaraları kendi sitesinde mevcut olup, yetkililere sitelerinde gördüğünüz iş ilanı için aradığınızı belirtirseniz, tüm bilgileri alabilirsiniz.

Ayrıca Anka Güvenlik resmi sitesinin, iletişim bölümünde e-posta adresleri de vardır. Adaylar gereli açıklamalar ile beraber, özgeçmiş dosyalarını buraya gönderebilir. Bu ön başvuru niteliğine olup, kurum yetkililerinin sizi daha iyi değerlendirebilmesi için profesyonel bir CV hazırlamanız ve ayrıntılı bir şekilde doldurmanız önerilir.

Eğer Ankara dışından başvuru yapıyorsanız, CV gönderirken Ankara’ya taşınabileceğinizden bahsetmeniz, olumlu sonuç almanıza yardım edebilir. Ancak işe kabul edilirseniz, bunu gerçekleştirmeniz beklenir.

Ön başvuru ardından sınav yapılabilir. Zira bazı özel güvenlik firmaları kişilik envanteri, genel yetenek gibi farklı testler uygulayabilmektedir. Bundan sonra da mülakat gelmektedir. Güvenlik görevlisi olmak isteyen adayların, gerekli süreci tamamlaması şarttır.

Mülakatın bitmesi ardından son değerlendirme yapılmakta olup, buradan da geçen kişilere firma bilgi verecektir. Böylece işe alım tamamlanır.

Diğer Güvenlik Firmaları İş İlanları

Diğer Güvenlik Firmaları İş İlanları

1 Comment

  1. Merhabalar
    Silahsız kimlik kartım var silahlı sertifikam var anadolu yakası is ilanlarını degerlendiriyorum sizinle calısmak isterim..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*