PharmaVision Personel Alımı ve İş İlanları 2023

PharmaVision’da çalışmak isteyen adaylara müjde. PharmaVision bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve PharmaVision personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

PharmaVision Personel Alımı ve İş İlanları

PharmaVision Personel Alımı

Modern üretim tesislerinde çevreye duyarlı teknolojilerle yerel ve uluslararası ilaç sektörü için üretim yapan PharmaVision, yılda yaklaşık 102 milyon kutu ile toplam yurt içi ilaç üretiminin takriben %9,5’unu gerçekleştirmektedir. Üstün kalite anlayışı ve gelişmiş teknolojisiyle yurt dışı pazarlarına da üretim yapan firmamız tarafından üretilen ilaçlar, Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere, sayıları yirmiyi aşan ülkeye ihraç edilmektedirler. Ana hedefimiz, yerel ve uluslararası ilaç pazarlarında en çok güvenilen ve tercih edilen saygın bir üretim şirketi olma özelliğimizi geliştirerek devam ettirmektir.

PharmaVision İş İlanları

Sürekli teknolojik atılım içinde olarak, “Önce İnsan” ve “Doğaya Saygı” ilkelerinden hareketle, topluma ve çalışanlarımıza yarar sağlamak, mükemmellik anlayışımızı tüm iş ortaklarımızla paylaşmak ve yalnızca ürünlerimizde değil, tüm faaliyetlerimizde kalite üreterek müşterilerimizin tam memnuniyetini ve güvenini kazanmak için çalışmaktayız.

Makale Yazarak Para KazanmakPozisyon – Lokasyon Başvur
Kaynak Operatörü
İstanbul(Avr.)
Başvur

PharmaVision Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. İsmim Hatice şuan ev hani miyim bana uygun ne is önerirsiniz çalışmak istiyorum saygılar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*