Söktaş Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Söktaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Söktaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Söktaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Söktaş personel alımı

Firma Hakkında

Söktaş, 1971 yılında Aydın’ın Söke ilçesinde kurulmuş ve yıllar içerisinde yaptığı yatırımlarla tam entegre tekstil şirketi haline gelmiştir.

Tekstil sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren Söktaş ve Hindistan’da faaliyet gösteren Söktaş India, Tarım ve Hayvancılık sektöründe ise Türkiye’de Efeler Çiftliği şirketlerinden oluşmaktadır. Faaliyet alanlarında yaklaşık 2000 kişilik ekibe sahip olan şirket, ekibine yeni üyeler almak üzere personel alımı yapacak.

Her bir paydaşı için ve her alanda güven müessesesi olma temel değerine sahip Söktaş’ın yönetim ilkeleri, çalışanını her alanda bilgiyle buluşturma, kendini geliştirmesi için sürekli fırsat sunmak, profesyonel ve saygılı bir iş ortamı yaratmaktadır. Bu sebeple rahat bir çalışma ortamı sunan şirket, çalışanlarına 08.00 ile 18.00 saatleri arasında mesai uygulamakla birlikte özel sağlık sigortası, servis erzak yardımı imkanı da sunmaktadır.

Söktaş İş İlanları

Yaratıcılık ve tasarımdaki başarısı, lüks, yüksek değerli, nitelikli ürün üretebilme yeteneği, kısa termin, güçlü numune servisi ve kusursuz hizmet anlayışı sayesinde; dünya markalarına tasarım ve üretim hizmeti veren ve hizmetleri kapsamında personel alımı yapacak olan şirket, kadrosuna almak istediği personelleri hususunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mali Kontrol Uzmanı Aydın

Söktaş İş Başvurusu Formu

Söktaş bünyesinde çalışmak isteyenlerin şirketin internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarını takip ederek şirketin vereceği link üzerinden online olarak Söktaş iş başvurusu formu doldurmaları gerekmektedir.

Söktaş İnsan Kaynakları departmanı yapılan başvuruları online olarak kayıt altında tutmakta ve açık olan pozisyonlara uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir. Ayrıca personel adayları Söktaş Tekstil iş ilanları ve Söktaş Tekstil iş başvurusu için Söktaş Kariyer ve İnsan Kaynakları [email protected] e-posta adresine cv gönderebilirler.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*