Pamukkale Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pamukkale Belediyesi Personel Alımı

Denizli’nin en büyük ilçesi konumunda olan Pamukkale, 6 Aralık 2012’de Denizli’nin büyükşehir belediyesi statüsüne alınmasıyla resmen kurulmuştur.

Pamukkale Belediyesi, tarihi ve kültürel değerleri, eşsiz güzelliği ve coğrafi yapısı ile özel bir konuma sahip Pamukkale’de modern yönetim metotları ile hizmette kalite ve gelişimde sürekliliği ile katılımcı, şeffaf, doğaya ve canlıya saygılı, insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışıyla kentin her bir noktasında halkın ortak ihtiyaçlarını doğru ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Bu hizmetlerinin sürdürülebilir olması ve artarak devam etmesi hedefinde olan kurumun, bu bağlamda teftiş kurulu, zabıta müdürlüğü, temizlik işleri, fen işleri ve bilgi işlem birimleri başta olmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Pamukkale Belediyesi Personel Alımı

Pamukkale Belediyesi İşçi Alımı

Pamukkale Belediyesi internet sitesi üzerinden personel alımı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yayınlamamış olsa da, belediyenin geçmişte yaptığı personel alımları değerlendirildiğinde ihtiyaç duyduğu personellerin büyük bir çoğunluğunu sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine dâhil edeceği ve bütün işçilerine aynı sosyal hakları tanıyacağı öngörülmektedir.

Bütün çalışanlarına aynı mesai sistemini uygulayan ve aynı sosyal hakları sağlayan kurum, çalıştığı birim sebebiyle zaman zaman ek mesai yapmak durumunda olan personellerine de bu hizmetleri için ekstra mesai ücreti de ödemektedir.

Pamukkale Belediyesi Memur Alımı

Mimar, Mühendis ve Şehir Plancısı görevleri için Pamukkale Belediyesi memur alımı yapacağını açıkladı. Aktif olarak süren bu memur alımı 2019 KPSS puanına istinaden sürdürülmektedir.

Aşağıdaki link üzerinden hangi şartlara göre başvuru yapılacağını ve istenilen belgeleri inceleyebilirsiniz.

https://www.pamukkale.bel.tr/i-698-2017-1-kpss-sonucuna-g-re-m-mar-m-hend-s-ve-eh-r-plancisi-alimi-le-lg-l-duyuru–

İlan detaylarında belirtilen mevkiye elden başvurunuzu ilanda belirtilen evraklarla birlikte yapmanız gerekmektedir. KPSS puanınızın uygun görülmesi durumunda sözlü mülakata çağrılacaksınız.

Burada da başarı gösterirseniz ilgili belediye bünyesinde memur olarak çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz dönemlerde yapılan alımlara bakıldığında memur alımlarının tamamında belediye binası içine yerleştirmeler görülmektedir.

Ancak yukarıda aktif olarak görülen Pamukkale Belediyesi memur alımı 2019 yılı ilanı mühendisler ve uygun mimarlar için açılmıştır. Bu noktada başvuru yapacak olan adayın ilgili işlerde bilgili olması gerekmektedir.

Pamukkale Belediyesi İş İlanları

Pamukkale’yi geçmişten aldığı güçle geleceğe güvenle bakan, halkıyla bütünleşerek vatandaş memnuniyetini öne çıkaran modern ve model dünya kenti yapma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirten belediye yetkilileri, bu çalışmalar kapsamında kadrosuna alacağı personelleri ve açık pozisyonları internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile vatandaşlarına duyurmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Pamukkale Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pamukkale Belediyesi,  kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşlarına belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvuru yapmalarını ilk şart olarak sunmaktadır.

Kadrosunda çalıştıracağı bütün personellerine birim ayrımı yapmaksızın insan kaynakları aracılığıyla mülakat uygulayan kurum, mülakatta başarılı olan adayları için işe alım sürecini başlatmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Pamukkale iş ilanları

 • Ofis Asistanı
 • Satış Temsilcisi – Denizli

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de pamukkale iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*