Bandırma Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bandırma Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir iline bağlı bir sahil ilçesi olan Bandırma, 1877 yılında ilçe olarak ilan edilmiş ve bu yıldan itibaren özellikle turizm faaliyetlerinin etkisiyle gelişme göstermiştir.

Sürdürülebilir kent ve çevre politikaları ile değişimi yöneterek, Bandırma’yı altyapısıyla, ekonomisiyle, mimarisiyle ve sosyal yaşamıyla, yaşayanların mutlu olduğu çağdaş bir

Bandırma Belediyesi Personel Alımı

Bandırma Belediyesi İşçi Alımı

Yıl içerisinde gerekli olan miktarlarda ihtiyaç duyulan birimlere kademeli olarak sözleşmeli ve taşeron işçi alımı yapacak olan Bandırma Belediyesi, bu işçilerine de hali hazırdaki işçileri gibi 08.30 ile 17.30 saatleri arasında mesai uygulayacaktır.

Ayrıca bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ödeyen belediye, bütün çalışanlarına eşitlik ilkesine bağlı olarak sosyal haklar da sağlamaktadır.

Bandırma Belediyesi Memur Alımı

Normal koşullarda bir kamu kuruluşunda devlet memuru olabilmek için KPSS’ye girmek gerekiyor. Devlet bünyesinde görev alacak personelin seçimi için önemli olan bu sınav, Bandırma Belediyesi memur alımı için gerekli olmayabiliyor.

Sınavsız memur alımı ya da KPSS şartsız alım olarak da tanımlanan bu alımlar için başvurularınızı, duyurular yayınlandıktan sonra yapabilirsiniz.

Peki, memur başvuruları nasıl olmaktadır? Bunun için öncelikli olarak belediye duyurularını takip etmeniz gerekir. Belediye ihtiyaç duyduğu taktirde alım için duyuruları yayınlar ve ilan içeriğinde belirtilen başvuru kanalları ve koşulları doğrultusunda müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kimi belediyeler resmi Twitter sayfası üzerinden de duyuruları yayımlayarak, Bandırma ilçesinde yaşayan adayların kolaylıkla haberdar olmasını sağlamaktadır.

Bandırma Belediyesi İş İlanları

İnsan odaklı sosyal belediye olarak, Bandırma halkının ortak ve yaşamsal gereksinimlerini zamanında, adil ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılayan Bandırma Belediyesi, kadrosuna alacağı personelleri için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Cumhuriyet değerlerine bağlı, değişim ve yeniliğe açık, insan haklarına saygılı, çözüm odaklı, eşitlikçi, katılımcı belediyecilik ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren kurum, kadrosuna alacağı işçi ve memurların da bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bandırma Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna dâhil etmek istediği personellerin niteliklerini, çalışma alanlarını ve sosyal haklarını internet sitesi aracılığıyla duyurarak vatandaşlarını bilgilendirmeyi tercih eden Bandırma Belediyesi’nin kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Adayların çalışmak istedikleri pozisyon için uygun ilanın yayınlanmasıyla birlikte ilanda yer alan iş başvuru formunu doldurarak ya da belediyenin insan kaynakları birimine hazırladıkları özgeçmişleri ile birlikte giderek ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yapılacak olan değerlendirmeler sonucu kurum kriterlerine uygun görülen adaylara insan kaynakları birimi tarafından dönüş yapılmakta ve adaylar sözlü mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Bandırma İş İlanları

İş bulabilmek isteyen adaylar için imkanlar, sadece Bandırma Belediyesi iş ilanları ile sınırlı değildir. İlçe, Kocaeli’nin en kalabalık yerlerinden biri olduğu için artan nüfus ile birlikte özel işletme sayısı da artış göstermektedir. Bölgedeki pek çok işletme Bandırma iş ilanları sayfası aracılığıyla personel ihtiyacını karşılamaktadır.

Siz de, kriterlerinize uygun bir meslek sahibi olmak istiyorsanız ilçeye özgü ilanları inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu ilanlara kariyer siteleri üzerinden online başvuruda yapabilirsiniz. İlanları incelerken, başvurmak istediğiniz pozisyonun şartlarını, yüküm ve çalışma koşullarını iyi analiz etmelisiniz.

Güncel Bandırma iş ilanları

 • Satış Danışmanı – Bandırma Liman
 • Bandırma Liman City – Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer
 • Çevre Mühendisi Çevre Görevlisi
 • Halkoyunları Eğitmeni
 • Güvenlik Görevlisi
 • Okul Öncesi Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bandırma iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

 1. %51 engelliyi ve satış departmanı ve ticaret deneyimim var 4 lisan konuşabiliyorum aktif çalışa bilirim uluslar arası tiçaret bilgim var iş arıyorum saygılarınla iyi çalışmalar dilerim yüksel güzelel

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*