Balıkesir Edremit Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Edremit Belediyesi Personel Alımı

Termal, dağ ve deniz turizminin bir arada yaşandığı Edremit, bağlı olduğu Balıkesir ilinin büyükşehir olmasıyla birlikte, 150 bin nüfuslu bir ilçe haline gelmiştir.

Dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeden, adalet terazisinin tam ortasında durarak; çalışkan, şeffaf, halkçı ve özverili yönetim anlayışını benimseyen Edremit Belediyesi, bu ilkelere bağlı olarak yatırım alanları ve mevcut birimlerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak.

Bu konuda belediye tarafından herhangi bir açıklama yapılmamakla birlikte, insan kaynakları birimi tarafından personel alım çalışmalarının başlatıldığı bilinmektedir.

Konunun netleşmesi ile birlikte sitemiz üzerinden detaylı açıklama yapılarak bütün vatandaşlarımız bilgilendirilecektir.

Edremit Belediyesi Personel Alımı

Edremit Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna dâhil edeceği personellerini genellikle sözleşmeli işçi statüsünde istihdam eden Edremit Belediyesi, ayrıca çalışanları için birçok sosyal haklar da sunmaktadır.

Sözleşmeli ya da taşeron işçileri arasında maaş, sosyal hak ve mesai saatleri konusunda ayrım yapmayan kurum, herhangi bir arıza ya da etkinlik sebebiyle mesaiye kalmak durumunda olan personellerine maaş politikası gereği ek mesai ücreti ödemektedir.

Edremit Belediyesi, personellerine tanıdığı haklar ve eşitlik politikası ile vatandaşlarını memnun ettiği gibi çalışanlarını da memnun etmektedir.

Edremit Belediyesi Memur Alımı

Memur olmak için yabancı dil bilmek gerekiyor mu ya da başvuruda yabancı dilin önemi nedir? Pek çok adayın merak ettiği bir konudur. Yabancı dil durumunun önemli olduğu alımlar söz konusu olduğunda, ilan detaylarında bu belirtilmektedir.

Dolayısıyla adayların söz konusu yabancı dil şartını sağlamaları durumunda Edremit Belediyesi memur alımı için şanslarının daha yüksek olacağını söyleyebiliriz. Fakat bu her düzey için geçerli değildir.

Örneğin bir genel memur atamasında yabancı dil durumunun bir etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle bu türden kadrolar için adayların özel bir yabancı dil hazırlığı yapmaları gerekli değildir.

Diğer yandan memur alımlarında, ÖSYM tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın kısmi derece önemi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bazı kadrolar için KPSS’den yeterli puanın alınması gerekmektedir.

Edremit Belediyesi İş İlanları

Edremit Belediyesi, tarihi, kültürel değerleri, sıcak su kaynakları ve doğal güzellikleriyle Kuzey Ege’nin en popüler tatil merkezi olan Edremit’i belediyecilik faaliyetleri ile de ön plana çıkarmayı hedefleyen bu bağlamda hız verdiği yatırım alanlarında çalıştıracağı personelleri için iş ilanı yayınlayarak halkını bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Edremit Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Edremit Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen adayların belediyenin insan kaynakları birimine başvurularını ileterek ya da internet sitesi üzerinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Edremit Belediyesi insan kaynakları birimi bütün başvuruları değerlendirerek aranan kriterlere uygun olan adayları görüşmeye çağırmakta ve mülakata tabi tutmaktadır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adaylar belediye bünyesinde kendilerine uygun pozisyonda işe başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Edremit İş İlanları

Edremit iş ilanları sayfasında sizlere güncel olarak sunulan bu duyurular arasından yeteneklerinize ve çalışma prensiplerinize en uygun ilanı bulabilirsiniz. Duyuruların detaylarını çeşitli kariyer siteleri üzerinden inceleyebilir ve başvuru yapılmasına izin veren platformlardan da müracaatınızı anlık olarak yapabilirsiniz.

Güncel Edremit iş ilanları

 • Mağaza Satış Danışmanı ( Edremit)
 • Balıkesir Edremit – Mağaza Satış Danışmanı
 • Satış Destek Elemanı Edremit

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Edremit  iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Comments

 1. Balikesire yerlesmek istiyorum istanbulun kalabaligindan uzaklasmak.ve rahat bir hayat yasamak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*