Mezitli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Mezitli Belediyesi Personel Alımı

1968 yılında belediye statüsünü kazanan Mezitli Beldesi, 2008 yılında yürürlüğe giren bir kanunla ilçe olmuştur.

Muhteşem sahili ile dikkat çeken Mezitli, turizm faaliyetleri ile gelişme gösteren modern bir şehir görümündedir. Turizm faaliyetlerinin yanı sıra sınırları içerisinde yer alan üniversite ile birçok kişi tarafından ziyaret edilen Mezitli’yi daha çok kalkındırmak ve ilçede ekonomik faaliyetleri çeşitlendirmek isteyen Mezitli Belediyesi, bu bağlamda çeşitli projeler geliştirmektedir.

Geliştirdiği projeleri çalışanlarının da özverisiyle hayata geçiren kurum, hizmetlerine hız kazandırmak ve daha çok vatandaşına ulaşabilmek amacıyla personel alımı yapacak.

Mezitli Belediyesi Personel Alımı

Mezitli Belediyesi İşçi Alımı

Personel alım yapacak olan Mezitli Belediyesi’nin en çok kadroyu bünyesindeki şirketler dahilinde çalışacak taşeron işçi veya sözleşmeli işçi alımına ayıracağı öngörülmektedir.

Bu işçileri genellikle temizlik işçisi, fen işleri personeli, park ve bahçeler birimine bağlı olarak çeşitli görevlerde çalıştıran kurum, başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmak kaydıyla yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek nitelikte olmalarına özen göstermektedir.

Mezitli Belediyesi Memur Alımı

Memur alımlarını belediye web sitesinde gerçekleştirilen duyurular vasıtasıyla takip edebileceğiniz gibi, web sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. Mezitli Belediyesi memur alımları daha çok üst düzey idari ve teknik personellere yönelik alımlar olmaktadır.

Tıpkı işçi alımlarında olduğu gibi Mezitli Belediyesi memur alımı için de bazı önemli kriterler söz konusudur. Genellikle KPSS önemli olmaktadır. Bu sınava girmiş olan adayların ilgili puan türleri dikkate alınır ve böylelikle mülakata çağrılırlar. Mülakat çoğu zaman sözlü olarak gerçekleştirilir ve başarılı bir şekilde mülakatı tamamlayan adaylar memur olmaya hak kazanır.

Mülakat tüm kadrolar için geçerli değildir. Çoğu zaman genel memur alımlarında mülakat yapılmaz ve KPSS’ye girme şartı da olmayabilir. Bu türden alımlarda adayların, başvurularını doğru bir şekilde gerçekleştirmeleri yeterli olmaktadır.

Mezitli Belediyesi İş İlanları

Doğal, tarihi, ekonomik zenginliklerini ziyaretçilerine modern ve örnek alınabilir bir şekilde sunmak ve  bu anlayışı geleceğe taşımak  isteyen Mezitli Belediyesi, bu  hedef doğrultusunda çalışabilecek, çeşitli niteliklerde deneyimli/deneyimsiz  personel alımı  yapmayı planlamaktadır.

Engelli vatandaşları için de bütün engelleri kaldırmak adına çalışmalar yapan kurumun, yapacağı personel alımında engelli personellere de yer vereceği tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Mezitli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mezitli Belediyesi’nde görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendileri için uygun gördükleri birime ait iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da kendilerine en yakın İşkur şubesine önceden hazırlamış oldukları cv ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Mezitli Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve başarılı olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Mezitli İş İlanları

Kendisini sadece belediyenin personel alımları ile sınırlandırmayan adaylar Mezitli iş ilanları sayfasında güncel ilanları takip ederek, kendilerine uygun ilanları değerlendirebilir. Hem vasıflı hem de vasıfsız pek çok ilanı görebilmek mümkündür. Kariyerinize uygun iş ilanlarını güncel bir şekilde görüntülemek için çeşitli ilan sitelerine de göz atabilirsiniz…

Güncel Mezitli iş ilanları

 • Reklam Satış Sorumlusu
 • Lojistik Pazarlama ve Satış Sorumlusu
 • Halk Oyunları Öğretmen

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Mezitli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

 1. İyi günler bende 100/70 engelli kızım için belediye bünyesinde yada sizin yardımlarınızla güvenli bir yerde iş istiyorum kızıma kızım lise mezunu ve insanlarla çok güzel iletişim kurar bedensel hiç bir engeli yok ve evde çok sıkılıyor bi anne olarak yardımınıza, ihtiyaç ım var elinizden geleni yapacsgınıza eminim en kısa zamanda görüşmek dileğiyle sevgilierimle

 2. İşsizim iş arıyorum Mezitli Belediyesi ailesine işci olarak katılmak istiyorum Atatürk ün iziden cumhuriyet kızı olarak verilen görevi eksisizyerine getireceğim Refaranası Sevinç şanlı Nuran kurtulmuş Sembol tarhan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*