Altınordu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Altınordu Belediyesi Personel Alımı

Altınordu, 2013 yılında çıkarılan belediyecilik kanunu ile Ordu ilinde büyükşehir belediyesi kurulması ve Ordu merkez ilçesinin kaldırılması sonucunda ilçe olmuştur.

Altınordu’yu kalkındırmak adına çağdaş, katılımcı, saydam, değişim ve gelişime açık, insana odaklı çalışma anlayışı ile hareket eden Altınordu Belediyesi, vatandaşlarının yerel ihtiyaçlarını hızlı, etkin, verimli ve ulaşabilir bir şekilde karşılamak adına personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Altınordu Belediyesi Personel Alımı

Altınordu Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde kadrosuna aldığı bütün personelleri sözleşmeli işçi olarak istihdam etmeyi tercih eden Altınordu Belediyesi’nin yakın zamanda kadrosuna almayı planladığı işçilerini de sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Belediye bünyesinde sözleşmeli işçi olarak kadrolandırılan işçilerin de halihazırda çalışan işçiler gibi 08.00-17.00 arasında mesai yapacakları ve aynı sosyal haklara sahip olacakları da sitemiz tarafından yapılan araştırmalar sonucu bilinmektedir.

Ayrıca belediye faaliyet alanlarından herhangi bir yerde oluşan sorunların çözümlenmesi ya da düzenlenen etkinliklerin mesai saatleri dışında olması durumunda çalışan işçilere kurum tarafından ek mesai ücreti ödenmektedir.

Altınordu Belediyesi Memur Alımı

Hem işçiler hem de memurlar için günlük çalışma saatleri ilgili yasalar baz alınarak derlenir. Bu anlamda günlük mesai süresinin 8 saat olduğunu biliyoruz. Bu süreye öğle arası ya da bir diğer ifade ile öğlen tatili dâhil değildir.

Altınordu Belediyesi memur alımı yapılırken mesai saatleri kimi alımlarda özellikle yazmasına rağmen genel olarak ise ilan detayı kısmında belirtilmemektedir. Fakat bu konuda daha önce de belirttiğimiz gibi ilgili yasalar temel alınmaktadır. Bu nedenle günlük çalışma süresinin 8 saat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Öte yandan öğle arası saatleri ise yine personel gruplarının çalışma alanlarına göre değişkenlik göstermekle birlikte genellikle 1 saatlik ara verilmektedir. Altınordu Belediyesi iş ilanları içerisinde yer alan memur alımı duyurularını, kurumun web sitesinden ya da Personelalimi.gen.tr üzerinden takip edebilirsiniz…

Altınordu Belediyesi İş İlanları

Belediyecilik faaliyetlerine hız kazandırmak adına personel alımı yapacak olan Altınordu Belediyesi, insan kaynakları tarafından yürütülen çalışmaların tamamlanması halinde resmi internet sitesi aracılığıyla iş ilanı yayınlayacak.

Kurum tarafından açık pozisyonların ve çalışma koşullarının netleştirilmesi halinde sitemiz üzerinden de ”Altınordu Belediyesi personel alımı” ilanımız güncellenerek başvuru şartları hususunda detaylı bilgi paylaşılacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Altınordu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altınordu Belediyesi bünyesinde sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanını detaylı bir şekilde incelemeleri ve kendilerine uygun olan açık pozisyon için iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları ya da özgeçmişleri ile birlikte belediyenin insan kaynakları birimine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belediye bünyesinde memur olarak kadro almak isteyenlerin ise KPSS’den yeterli puanı almaları ve belediye tarafından yayınlanan açık pozisyonları tercih ederek ÖSYM tarafından ilgili birime yerleştirilmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Altınordu İş İlanları

Acil iş lazım diyenler için Altınordu iş ilanları sayfası sürekli olarak güncellenmektedir. Ordu Altınordu’da ikamet edenler için firmaların açtığı pek çok iş bulunuyor.

Aynı zamanda İŞKUR resmi web sitesinde de ilan edilen bu alımları sayfamızda da güncelleyerek, işe ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza sunmaktayız. Bu kapsamda ilgili şartları sağlayan vatandaşların başvuru süreleri içerisinde müracaatlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Güncel Altınordu iş ilanları

  • Starbucks Barista / Ordu

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Altınordu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*