M1 AVM Adana Personel Alımı ve İş İlanları 2022

m1-avm-personel-alımı

M1 Adana personel alımı yapacak!

M1 Adana iş başvurusu yaparak sizde M1 Adana’ın gücünden güç alabilirsiniz. M1 Adana personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan M1 Adana personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. M1 Adana insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ziyaretçilerini fiyat ve seçenek açısından çok avantajlı alışverişin yanı sıra eğlenceyle ve kültürel etkinliklerle de buluşturan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, Adana’da her mevsimi en konforlu ve en keyifli şekilde geçirebileceğiniz şekilde tasarlandı.

Burada bulunduğunuz her anı fırsata dönüştürmek için sık sık büyük ödüllü kampanyalar düzenleyen, alışverişi eğlence ile bir arada sunan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nin markaları arasında Türkiye’nin ve dünyanın en iyileri bulunuyor.

M1 AVM Adana da bulunan mağaza sayısı bir hayli fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

2 Comments

  1. Real avm civarında oturuyorum Askerlik bitti hep restaurant işi yaptım Real avm kurumsal yer Kurumsal olduğu için benim için iyi olacağını düşünüyorum.Depo veya mağaza fark etmez önemli olan real yük olsun depo olsun fark etmez çalışırım Saygılar Mesut ACAR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*