Alya Market Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Alya Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Alya Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Alya Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Alya Market Personel Alımı ve İş İlanları

Alya Market Personel Alımı

Alya 10 Mağazası ile siz Antalyanın değerli halkına En Kaliteli, En Hesaplı, En Güvenli, alışveriş merkezleri ile hizmet sunmaktadır Alya Uncalı , Alya Perge, Alya Lara, Alya Aspendos, Alya Sanayi, Alya Konyaaltı, Alya Varsak, Alya Organize Sanayi, Alya Meltem, Alya Soğuksu Şubeleri olmak üzere 9 şubemiz mevcuttur.

Güleryüzlü personeli, Günlük taze Balık reyonları, En taze Meyve sebze reyonları ve kendi üretim fırınında üretilmiş pasta ve tatlı çeşitleri ile size en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak prensibimizdir. Alya Mağazaları bir Yörükoğlu Kuruluşudur.

Alya Market İş İlanları

7 Mağazası ile Antalyanın değerli halkına En Kaliteli, En Hesaplı, En Güvenli, alışveriş merkezleri ile hizmet sunmaktadır. Büyüyen bir market zinciri olan alya marketçilik yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla alışveriş severlerin gözde marketlerinden birisidir. Şu an için eleman ihtiyacı olan alya marketçiliğe iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda verilen açık pozisyonlara başvurarak aranan personel olabilirsiniz.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*