Kütahya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kütahya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kütahya iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Başlıklar

Kütahya Belediyesi yıl içerisinde artan personel ihtiyacını karşılamak için personel alımı yapıyor. Vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına yapılan alımlarla onlarca vatandaş belediye bünyesinde istihdam ediliyor. Bu bağlamda belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarla yapılan alımlara birçok Kütahyalı vatandaş başvuru yapıyor. İş başvuruları belediyenin ilanındaki başvuru formu üzerinden yapılıyor.

Kütahya Belediyesi İş İlanları

Kütahya Belediyesi personel ihtiyacını karşılamak için personel alımı yapıyor. Buna bağlı olarak yayınlanan iş ilanlarında işçi başta olmak üzere zabıta memuru, şoför, güvenlik elemanı, memur, temizlik görevlisi, itfaiye memuru vb. kadrolar için alım yapıyor. Belirtilen kadrolara başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların başvuru tarihlerini kaçırmadan belediyenin internet sitesinde yayınlanan başvuru formu üzerinden başvurmaları gerekiyor.

Kütahya Belediyesi Personel Alımı

Kütahya belediyesi her sene personel alımı yapıyor. Bu sene için de farklı zamanlarda yayınladığı ilanlarla personel alan belediye ilanları resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Bu noktada personel alımlarında öncelik Kütahya’da ikamet eden vatandaşlara veriliyor. Başvuru tarihleri içerisinde ilanda belirtilen şartları karşılayan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabiliyorlar. Başvurular belediye tarafından değerlendirildikten sonra başvuru sahibine olumlu veya olumsuz olarak dönüş yapılıyor.

Kütahya Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Kütahya Belediyesi yapmış olduğu personel alımlarında engelli personeller için de yer ayırıyor. Bu noktada engelli raporunu belediyeye ibraz eden vatandaşlar engelli kadrosundan belediyede işe girebiliyorlar. Belediye bünyesindeki birimlerde uygun olan pozisyonlarda değerlendirilen engelli vatandaşlar başvurularını aynı şekilde başvuru formu üzerinden gerçekleştiriyor. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvuruları tamamlayanlar sonuçlar için beklemeye geçiyor.

Kütahya Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Kütahya Belediyesi belediye eliyle yapılan hizmet ve yatırımlarda ortaya çıkan iş gücünü karşılamak amacıyla sözleşmeli veya sözleşmesiz işçi alımı yapıyor. Özellikle fen işleri ve temizlik işleri ile park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılan alımlarla belediyenin işçi eksiği giderilmeye çalışılıyor. Sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak aldığı işçilerin sosyal haklarını koruyan Kütahya Belediyesi bu bağlamda önemli bir sosyal belediyecilik örneği de göstermiş oluyor.

Kütahya Belediyesi Zabıta Alımı

Kütahya Belediyesi zabıta birimi için de zabıta memuru alımı yapıyor. Zabıta müdürlüğü güçlendirmek ve bu doğrultuda denetimleri artırmak isteyen belediye erkek ve kadın fark etmeden zabıta memuru alımı yapıyor. Zabıta alımlarında en az lise mezunu olmak, yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak gibi şartlar isteniyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar başvuru formunu doldurduktan sonra bir dilekçe ile başvurularını belediyeye iletebilirler.

Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Kütahya Belediyesi şehrin belediye tarafından işletilen parklarında mesire alanlarında, belediyeye ait kamu binalarında görevlendirilmek üzere özel güvenlik elemanı alımı yapacak. Bu bağlamda daha önce bu işte tecrübesi olan veya özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olan kişilerin başvuruda bulunabileceği belirtiliyor. Ayrıca başvuracak kişilerin herhangi bir sağlık probleminin de olmaması gerekiyor. Başvurular belediyenin resmi internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden alınıyor.

Kütahya Belediyesi İş Başvurusu

Kütahya Belediyesine iş başvurusunda bulunmak son derece kolay oluyor. Belediye iş başvurusu ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Bu yüzden vatandaşların belediyenin internet sitesini takip etmeleri gerekiyor. İş ilanlarında başvurular ile ilgili her türlü ayrıntılı bilgi paylaşılıyor. Bu doğrultuda istenen belgeler ve şartların neler olduğu buradan öğrenilebilir. Başvuru ile ilgili bütün süreci iş ilanlarından takip edebilirsiniz.

Kütahya Belediyesi Duyurular

Kütahya Belediyesi duyurular sayfasından birçok ilan yayınlıyor. Vatandaşlar için yayınlanan bu ilanlarda yapılan yatırımlar, hizmetler, günlük bilgiler, ihaleler, meclis kararları ve personel alımları yer alıyor. Özellikle personel alımı noktasında başvuruları takip etmek isteyenler belediyenin duyurular sayfasını takip etmeleri gerekiyor. Başvuru süreci ile ilgili her türlü ayrıntılı bilgi burada yer alıyor.

Kütahya Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Kütahya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birçok birim yer alıyor. Sene içerisinde personel açısından bu birimlerde eksikler ve boşluklar oluşuyor. Birimlerin bu eksiklerin gidermek için personel alım ilanı açan belediye bu sayede birçok vatandaşa da istihdam sağlamış oluyor. Bu doğrultuda Kütahya Belediyesinde çalışılabilecek birimler arasında Fen İşleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Kütahya İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

  1. İki kez mülakata gittim ikisindede olumsuz cevap geldi 05.02/12.02/2021 de işçi alım ilanı vardı 12 beden işçi alınacaktı başvuru yaptım herhangi bir olumlu yada olumsuz bir cevap yok

  2. ben bi türlü aradığım işi bulamadım kütahyalıyım ama kütahyada yabancıyım sanki yazıklar olsun diyorum yine işsizim yine kimsesizim…

  3. işten cıkartıldım.özel güvenlik görevlisiyim iş tecrübem var acil iş arıyorum.yardımcı olursanız sevınırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*