Kütahya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kütahya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kütahya iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Ege bölgesinde yer alan Kütahya yer altı kaynakları bakımından zengin bir bölgede bulunmaktadır. Bu durum gelişmesine katkı sağlamaktadır. Gelişim yeni ihtiyaçları beraberinde getirdiği için, belediye bunları karşılamak için yeni planlar hazırlamaktadır.

Bu kapsamda sunulan aktivite, hizmet, proje ve faaliyetler bölgenin ve vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Gerek bu süreçler esnasında, gerekse belediyenin büyümesi sırasında yeni personel gereksinimleri de oluşmaktadır. Dolayısıyla kurum kendi ve iştirakleri bünyesinde ile alımlar yapmaktadır.

Böylece şehirde ikamet eden ve iş arayışında olan insanlara birçok fırsat teklif edilmektedir. Bunların hepsini inceleyebilir, size uygun olanlara müracaat gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında yer alan kamu kurumları ve özel sektör de iş arayan kişiler tarafından değerlendirilebilir.

Kütahya Belediyesi Personel Alımı

Kütahya Belediyesi İş İlanları

Her kurumda olduğu gibi belediyeler de personel gereksinimleri oluşmaktadır. Bu durumlarda ilanlar adaylarla yayınlanarak, başvuruları kabul edilmekte, işe alımlar sağlanmaktadır. Böylece birçok kişiye iş fırsatları tanınmaktadır.

İş arıyorsanız bunlar birçok fırsat tanımaktadır. Bünyesinde birçok pozisyon olup, ihtiyaçlarına göre açılmaktadır. Dolayısıyla her alımda farklı pozisyonlara dair alımlar gerçekleşebilir. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Memur
 2. Zabıta
 3. Çaycı
 4. Park ve Bahçe İşçisi
 5. Güvenlik Görevlisi
 6. İşçi
 7. Temizlik Görevlisi
 8. Arşivci
 9. Şoför

Bu örnekler farklılaştırılabilecek olup başvuru öncesinde son başvuru tarihini kontrol ederek geçip geçmediğini kontrol etmeniz gerekir. Zira geçmişse, başvursanız bile kabul edilmeyecektir. Ayrıca ilanda adaylarda aranan genel ve özel koşulları incelemeniz, bunlara ne kadar uyum gösterdiğiniz incelenmeli, buna göre işlem yapılmalıdır.

Bunlara dikkat etmek, başvurunuzun daha iyi sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.

Kütahya Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Kütahya Belediyesinde işe alım yapılabilecek birçok pozisyon vardır. Her ne kadar tümünde olmasa da başta memuriyet olmak üzere bazı kadrolar adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebilir. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen bu sınava girmek dolayısıyla büyük önem taşımaktadır.

Kütahya Belediyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, açık ilanların olması gerektiği bilinmelidir. Dolayısıyla bunları dikkatli şekilde incelemek için hangi kaynakların kullanılacağına değinilmelidir. Belediyelerin kendi siteleri bulunmakta olup, iş ilanı olduğunda burada verilebilir. Dolayısıyla düzenli biçimde kontrol edilmelidir.

Bunun yanı sıra İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete de adayların sürekli incelemesi önerilen kaynaklar arasındadır.

Kütahya Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alım ilanı

Kütahya Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla itfaiye eri alınacaktır.

İlan edilen boş itfaiye eri kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin 1’inci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Kütahya Belediyesi İş Başvurusu

Kütahya Belediyesine personel olarak girmek için açık ilanları bulduktan sonra başvurmanız gerekir. Duyurularda adaylarla adres, başvuru yeri, zamanı ve tarihi, hazırlanması gereken evraklar gibi bilinmesi gereken her ayrıntı paylaşılacaktır. Kişilerin de bunları değerlendirip, uyarınca müracaat etmesi gereklidir.

Ayrıca https://www.kutahya.bel.tr/isbasvuru.asp  linki de ülke genelindeki ilanları takip etmenizi sağlar. Çalışma saatleri diğer belediyelerde olduğu gibidir.

Kütahya İş İlanları

Kütahya hızlı gelişen bölgeler arasında bulunmaktadır. Bu nedenle iş imkanları da artmaktadır. Kamu kurumları senenin farklı zamanlarında ilanlar vermekte olup takip edilebilir. Benzer şekilde özel sektör olanakları da düzenli olarak değerlendirilmelidir.

No Pozisyonlar
1 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/Kütahya
2 Metod Uzmanı
3 Satış Danışmanı ( Kütahya Sera Avm )
4 Satış Danışmanı
5 Satış Danışmanı
6 Saha Satış Uzmanı – Banka / Sigorta
7 Mekanik Bakım Mühendisi
8 Yazılım Uzmanı
9 Yazılım Uzmanı
10 Arge Mühendisi
11 Mağaza Satış Temsilcisi – Kütahya
12 Part Time Mağaza Satış Temsilcisi Kütahya
13 Kütahya Carrefoursa – Mağaza Görevlisi
14 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
15 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güncel Kütahya İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

 1. İki kez mülakata gittim ikisindede olumsuz cevap geldi 05.02/12.02/2021 de işçi alım ilanı vardı 12 beden işçi alınacaktı başvuru yaptım herhangi bir olumlu yada olumsuz bir cevap yok

 2. ben bi türlü aradığım işi bulamadım kütahyalıyım ama kütahyada yabancıyım sanki yazıklar olsun diyorum yine işsizim yine kimsesizim…

 3. işten cıkartıldım.özel güvenlik görevlisiyim iş tecrübem var acil iş arıyorum.yardımcı olursanız sevınırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*