İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kepez Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kepez Belediyesi Personel Alımı

Konyaaltı ve Muratpaşa’dan sonra Antalya’nın en gelişmiş ilçelerinden biri olan Kepez Belediyesi personel alımı yaparak, yaklaşık 500 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Çünkü gözde tatil illerimizden biri olan Antalya’nın bu ilçesi son verilere göre 508.123 nüfusa sahip. Buna bağlı olarak da kurum, belediyecilik kapsamında büyük yenilikler yapabilmek için projeler düzenlemektedir.

Kepez Belediyesi personel alımları 2017 yılının farklı zamanlarında gerçekleştirildi. Senenin devamında ve 2018 yılında geçici ve sözleşeli olmak üzere kadroya eklemeler yapılacağı açıklandı. Çünkü kurum, yukarıda bahsetmiş olduğumuz yenilikleri sadece yönetim birimi kararlarıyla değil, aynı zamanda belediye bünyesinde çalışan personellerinde çalışmaları sayesinde gerçekleştirebilmektedir.

Kepez Belediyesi Personel Alımı

Kepez Belediyesi İşçi Alımı

Kat temizliği, park-bahçe düzenleme, bakım ve onarım, çevre temizliği gibi alanlarda oluşan kadro açıklarının doldurulabilmesi için Kepez Belediyesi işçi alımı yapmaktadır. Kurumun bünyesindeki insan kaynakları, kadroya dahil edilecek olan personelleri seçerken özenli bir çalışma yürütmektedir. İhtiyaç duyulan alana en uygun kişinin seçilmesi için başvuru yapan adayın vasıfları titizlikle incelenmektedir.

Kepez Belediyesi işçi alımları aynı zamanda bekçi ve zabıta gibi pozisyon için de yapılabiliyor. Bu pozisyonlara başvuru yapmak isteyenlerin, belediye insan kaynaklarına giderek form bırakmaları gerekmektedir. Söz konusu kadroda personel ihtiyacı doğduğunda, başvuru formları arasında en uygun aday işe alınmaktadır.

Kepez Belediyesi Memur Alımı

Antalya’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Kepez’de sözlü mülakatla ya da ÖSYM yerleştirmeleriyle memur alımları yapılmaktadır. Kepez Belediyesi memur alımı detayları yavaş yavaş belli olmaya başlarken, çoğu açılan pozisyonda yazılı sınav şartı gözetilmediğini belirtelim.

Özellikle şehir ve bölge planlayıcısı gibi alımlarda direkt olarak mezun olunan okul düzeyine ve fakülteye bakılmaktadır. Kurumun şuan için aktif bir iş ilanı bulunmasa da, ilçede birçok özel sektör kuruluşu olduğu için vatandaşların iş bulma olasılığı yüksektir.

Kepez İş İlanları

Kepez iş ilanları, hem Personelalimi.gen.tr hem de İŞKUR resmi web sitesi üzerinden ihtiyaçlar doğrultusunda yayınlanmaktadır. Vasıfsız ya da vasıflı vatandaşların başvurabileceği bu ilanlar, sigortasız eleman çalıştırmayan şirketlere ait oldukları için 18 yaş ve üzeri yaş grubunda olan kişilere uygundur. Bay ve bayan personel ihtiyaçlarını inceleyerek, farklı iş modellerini kapsayan bu ilanlar arasından kariyer hedeflerinize uygun bir alan bulabilirsiniz.

Kepez ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren onlarca firma mevcut olduğu için sağlık memuru, gişe görevlisi, temizlik elemanı, reyon görevlisi, mağaza sorumlusu, satış elemanı, anaokulu öğretmeni, programcı, güvenlik görevlisi ve hostes gibi mesleklere dair Kepez iş ilanlarını bulmanız mümkün. Çünkü ilçenin bağlı olduğu il, turizm açısından gelişmiş bir yer ve sürekli olarak işçi gereksinimi oluşmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir