Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Küçükçekmece güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Küçükçekmece Belediyesi İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde halka gelişmiş ve kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Vatandaşlara birçok hizmet ve faaliyet götürmekte olup, her yıl büyümesine devam etmektedir. Bu durum yeni personel ihtiyaçlarına sebep olmaktadır.

Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı

Küçükçekmece Belediyesi bir kamu kurumu olduğu için, ilanları resmi olarak duyurmaktadır. Adayların bünyesinde yapabileceği çok sayıda uygun pozisyon yer almaktadır.

 1. Arşivci
 2. Memur
 3. Park ve Bahçe işçisi
 4. Güvenlik
 5. Şoför
 6. Temizlik İşleri Görevlisi
 7. Zabıta

Söz konusu pozisyonlar haricinde de kurumun personel alabileceği kadrolar yer almaktadır. Adaylar bunları düzenli inceleyerek, uygun olanları görebilmekte, başvuru gerçekleştirebilmektedir.

Küçükçekmece Belediyesi İş İlanları

Küçükçekmece Belediyesi vatandaşlara ulaştırdığı hizmetleri aralıksız olarak geliştirmektedir. Böylece zaman içerisinde yeni çalışan gereksinimleri de ortaya çıkabilmektedir. Kurum bunları karşılayabilmek için, iş ilanları yayınlamaktadır.

Küçükçekmece’de ikamet ediyorsanız, belediye tarafından yayınlanan ilanları düzenli olarak gözden geçirebilir, yayınlandıkları zaman başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İlanlar çıktığın zaman geçmeden başvurulması gerektiği için, hangi sitelerden incelenebileceği bilinmelidir.

Bu açıdan ilan.gov.tr, Resmi Gazete ve İŞKUR, değerlendirebileceğiniz kaynaklar arasındadır. Bunların yanı sıra belediyenin kendi sitesi mevcut olup, adaylar tarafından kontrol edilmelidir.

Küçükçekmece Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Küçükçekmece Belediyesi kadro açısından büyük bir yapı bulundurmaktadır. Dolayısıyla personel ihtiyaçları farklı kadrolara dair olabilmektedir. İlanlar çalışan gereksinimleri çerçevesinde yayınlanarak, adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Tüm çalışanlarına eşit yaklaşan Küçükçekmece Belediyesi, sosyal haklardan her personelini tatmin edici şekilde faydalandırmaktadır. Hizmetleri çevreye duyarlı, insan ve toplum odaklı şekilde sunulmaktadır. Burada çalışmak istiyorsanız, bir takım pozisyonların Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebileceği bilinmelidir. Bu özellikle memuriyet kadrolarında görülmektedir.

ÖSYM tarafından yapılan bu sınava ilan tarihinden önce girip, yeterli puanı elde ederseniz bu açıdan bir avantaj elde edebilirsiniz. Eğer müracaat etmek istediğiniz pozisyonun koşullarında varsa, bu durum sorun yaşamamanıza yardımcı olur.

Küçükçekmece Belediyesi İş Başvurusu

Küçükçekmece’de yaşıyor ve buradaki belediyeyi iş için düşünüyorsanız, ilanları her gün düzenli biçimde kontrol etmeniz önerilmektedir. Çünkü hala aktif olan ilanlar yer almıyorsa, kuruma başvuru da yapılamamaktadır.

Ayrıca iş ilanları için başvurular, belirli tarihler arasında yapılmaktadır. Bu nedenle başvurmak isteyenlerin tarihlere büyük bir önem vermesi, bunlara göre hareket etmesi gerekir. Başvurular tarihler geçtiği durumda alınmayacaktır.

İlanlar ayrıntılı bilgiler ile verildiği için, bunları okuyarak işlem yapmanız mümkündür. Başvuru öncesinde hangi pozisyona alım yapıldığına, bunun için adaylardan hangi niteliklerin talep edildiğine bakarsanız, size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Başvuru yeri ve hazırlanması gereken evrakları tamamlayarak, müracaat edebilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi İş İlanları

Küçükçekmece Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, belediyenin iş ilanları takip edilebilir. Bunun için Resmi Gazete, belediyenin kendi sitesi, ilan.gov.tr ve İŞKUR tercih edilebilir. Bunların yanı sıra Küçükçekmece’deki iş ilanları için sitemizi kontrol etmeniz de mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Sales Specialist
2 Satış Uzmanı
3 Onurca Bölge Sorumlusu
4 Avrupa Yakası – Satış Danışmanı
5 Satış Asistanı
6 Mall Of İstanbul – Akbatı Avm Satış Personeli
7 Satış Elemanı
8 Yurtdışı Müşteri Temsilcisi
9 Gratis Satış Danışmanı -Başakşehir
10 Ön Büro Müdürü
11 Raporlama Uzmanı
12 Teknik Destek Mühendisi (Pnömatik)

Güncel Küçükçekmece İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. Merhaba ben fevzi çakmakta oturuyoru %46 engeli raporum var kemal çebi başkanım iş istiyorum fevzi çakmak meydanında ki tuvalete temizlikçi olarak çalışa bilirim ben ayakta üç saaten fazla duramıyorum lütfen bana yardımcı olun kemal başkanım lütfen çok zor durumdayım kemal başkanım telefonum 05545145480 başkanım arayın beni lütfen

 2. SLM Küçükçekmece belediyesinden acil iş istiyorum çok zor durumdayım lütfen yardım edin

 3. Ben belediye de çöpçülük yapmak istiyorum ama okadar başvurdum iç haber gelmedi çok zor durum dayım lütfen banada yardım edermisiniz 4.5 seneden belli haber gelmedi lütfen 05386111512.allaha emanet olun

 4. Merhaba iş arıyorum temizlik görevlisi veya başka ıskura başvurdum ama yanıt alamadım.

  • Askerliğimi tamamladım acil iş aramaktayim kucukcekmece belediyesinde personel beden işçisi yada depo çalışmak istiyorum numaram 05396935123

 5. On lisans maliye mexunu kızım 3 yıldır ıssız belediyede çaycılık yapmaya bile razı oldu ama dayımız yokk.giremedi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*