Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

1910 senesinde hizmet vermeye başlayan Kocaeli Devlet Hastanesi, yüz yılı aşkın tecrübesiyle hasta ve hasta yakınlarına, insan sevgisiyle hizmetler vermektedir. 1914 yılında hizmete başlayan kurum, 1920 yılında geçici bir süreliğine kapatılmak zorunda kalmış, 1926’da yeniden servise geçmiştir.

1945 yılında yeni binasının inşası başlamış olup, 1952 senesinde hizmete geçmiştir. Burada İzmit Memleket Hastanesi ile 100 yataklı Verem Hastanesi bir arada çalışmıştır. 1953 ardından Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığına devri yapılmıştır. 1999 depreminde hasar görmesi nedeniyle yeni binasında hizmet sunmaya başlamıştır.

Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları

Kocaeli Devlet Hastanesi çok sayıda personele sahiptir. Sürekli genişlediği için boş pozisyonlar da yer almaktadır. Bu nedenle iş ilanları verilerek, ilgilerin başvurması sağlanmaktadır. İş arıyorsanız ve başvurmak istiyorsanız, bunları takip etmek yeterlidir.

İşe alımlar yılın farklı dönemlerinde yapılmakta olup, sürekli incelenmesi gerekir. Başvurunun yapılabilmesi için açık ilanların olması gerekmektedir. Bu nedenle son başvuru tarihlerine dikkat edilerek işlemler yapılmalıdır.

İlanları nereden takip edeceğinizi bilmiyorsanız, size uygun fırsatlar bu nedenle kaçırılabilir. Devlete bağlı bir kamu hastanesi olması sebebiyle, iş ilanlarının Resmi Gazete ya da İŞKUR gibi resmi nitelikli platformlardan takip edilmesi gerekir.

Kocaeli Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kocaeli Devlet Hastanesi iş alımlarında adaylardan bir takım nitelikleri yerine getirmesini talep etmektedir. Bu her özel ve resmi kurum için bu şekildedir. Bu nedenle genel ve özel şartlara göre işlem yapılması tavsiye edilmektedir.

Eğer ÖSYM tarafından yapılan KPSS’ye girmemişseniz, açılan pozisyon size uygun olsa bile işlem yapamayabilirsiniz. Zira devlete yapılan bir takım alımlarda söz konusu sınav aranabilmektedir. Sınava hazırlanır ve katılım yaparsanız, istendiğinde sorunsuz başvurular yapabilirsiniz.

İlanların diğer koşullarını da sağlıyorsanız, tek yapmanız gereken iş ilanında belirtildiği şekilde müracaat etmektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*