Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

1954 yılında SSK dispanseri olarak hizmete başlayan Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, uzman ve deneyimli kadrosundan aldığı güçle vatandaşlara kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. 1967 yılında ihtiyaçlarının artması doğrultusunda, 225 yataklı olan yeni binasına taşınarak SSK Konya Hizmet Hastanesi adıyla devam etmiştir.

Zaman içerisinde genişletilen ve tadilat yapılan kurum, böylece her dönem vatandaşlara kaliteli hizmetler sunmuştur. TS-EN-ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi gibi belgelere sahiptir. 2005 yılında Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan kurum, 2020’de Meram Devlet Hastanesi olmuştur.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hastalara ve hasta yakınlarına daha iyi ve kaliteli sağlık hizmetleri sunabilmek için çok sayıda personele sahiptir. Buna karşılık sürekli gelişmesi sebebiyle yeni iş ilanları verilmektedir. İş arayan kişiler bunları takip ederek, gerekli başvuruyu yapabilir.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi gereksinimlerine göre işe alımlar yaptığı için, her sene aynı dönemlerde ilanlar verilmeyebilir. Son başvuru tarihi olduğu için, düzenli aralıklar ile kontrol edilmesi önerilir. İlanları takip etmek için hangi kaynakları kullanacağınızı bilmiyorsanız, İŞKUR veya ilan.gov.tr gibi adresler takip edilebilir.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi işe alacağı personellerde bir takım gereklilikler aramaktadır. Ancak bunlar her meslekte farklılık göstermektedir. Yaptığınız başvurudan olumlu sonuçlar almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken genel ve özel şartlara dikkat etmektir.

Hastane bir kamu kurumu olması sebebiyle Kamu Personeli Seçme Sınavı talep edilebilir. Özellikle memur alımları, hizmetli ya da bakıcı gibi kadrolarda görülmektedir. Eğer başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını istiyorsanız, sınava önceden katılmanız önerilir. Başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı ise ilanda tüm ayrıntıları ile belirtilmektedir. İlana göre başvurmak yeterli olacaktır.

5 Comments

  1. Merhaba ben KahramanMaraş /Elbistanlıyım .İlk ve acil yardım bölümü mezunuyum .Bazı dallada sertifikalarım var .Depremzedeyim Bünyenizde çalışmak istiyorum .

  2. Depremzedeyim.  Yeniden düzen kurmak istiyorum.Toplamda 10 yıllık tecrübem bulunmakta. Sigortalı ve sigortasız çalıştığım dönemler oldu. 4 yıla yakın yenidoğan yoğun bakım hemşireliği yaptım. 4 yıla yakın acil servis hemşiresiydim. En son 1 yıl çocuk yoğun bakım hemşireliği yaptım . Ayrıca tıbbi sekreterlik ve hasta kabul işlemleri sertifikası ve e devlet onaylı FSMVÜ tarafından verilen eczane teknikerliği sertifikamda bulunmakta. Alfa etkinlik organizasyon 1.sağlık konferansında (sertifika no: 139417747) ameliyathane hemşireliği, genel cerrahi hemşireliği, ilk yardım, iş yeri hemşireliği, yenidoğan yoğun bakım hemşireliği, pediatri hemşireliği, koroner yoğun bakım hemşireliği, kvc yoğun bakım hemşireliği, genel yoğun bakım hemşireliği eğitimini aldığıma dair sertifikalarım mevcuttur. Rauf Denktaş Üniversitesi tarafından Okul Sağlığı Hemşireliği Sertifikamda vardır. .Entübasyon uygulama ve sütur atma deneyimim vardır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*