Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2024

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulunan sağlık kurumu, SSK Kocaeli Hastanesi olarak 1993 senesinde açılmıştır. Kurulduğunda 1100 yatak kapasiteli olan kurum, 1996’ya gelindiğinde üniversitenin Tıp Fakültesi Hastanesi ile ortak kullanım kararı alınca 385 yatak kapasitesine geçilmiştir. 1999’un Ağustos ayında deprem ardından binası kullanılmaz hale gelmiştir.

2005’te Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına devredilen kurum, 2008 yılında renovasyon çalışmalarının yenilenmesiyle buraya taşınmıştır. Haziran 2015 ardından 19 doçent, 15 baş asistan, 188 uzman hekim, 13 pratisyen hekim ve 72 asistandan oluşan kadrosu bulunmuştur.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi uzmanlardan oluşan geniş kadrosu ile vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. Tüm kadrolarında çalışan yüzlerce personel olsa da yeni ihtiyaçlar ölçüsünde iş ilanları verilmektedir.

İlanlar senenin farklı zamanlarında açılmakta olup, başvurular açık ilanlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlanlar belirli bir ilk ve son başvuru tarihlerine sahip olduğu için, adayların sürekli takip etmesi önerilir. Kamu hastanesi olması sebebiyle, iş ilanlarının nasıl takip edileceği bilinmelidir. İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kaynaklardan bunlar bulunabilir. Başvuru için gerekli tüm bilgiler, burada yer almaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Her meslek adaylardan bazı nitelikler istemektedir. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi de alım yaparken, bazı şartlar bulunmaktadır. Ancak bunlar her pozisyonda değiştiği için, her ilanda ayrı değerlendirmeler yapılmalıdır.

Bir devlet hastanesi olduğu için bir takım personeller Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Söz konusu pozisyonlardan bazıları bakıcı, sözleşmeli memur ve hizmetli gibidir. Eğer Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ilanlarını takip ediyorsanız ve başvurmayı düşünüyorsanız, öncesinde KPSS’ye girmeniz bu nedenle tavsiye edilir. Başvurunun nereye ve nasıl olacağı, detaylı bir şekilde burada belirtilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*