Klemsan Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Klemsan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Klemsan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Klemsan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Klemsan Personel Alımı ve İş İlanları

Klemsan Personel Alımı

1974 yılında kurulan KLEMSAN gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye de 7 dünya da 9 ofis ve geniş bayi ağı ile global bir marka haline gelmiştir. Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır. Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama ürünleri tasarım ve üretimini; Elektronik ürünler için yazılım, donanım, test aparat-makine özel yazılım tasarım ve üretimini; Proseslere özel, standart dışı makine tasarım ve üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten KLEMSAN; Ürünlerinin her koşulda ve her yerde müşterilerine aynı kalite de ulaşmasını sağlamaktadır.

Klemsan İş İlanları

Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, kişisel verilerin işlenmesi konusunda ilgililerin uyması gereken bazı usulleri belirlemektedir. Bu kanun gereği, veri sorumlusu olarak şirketimizin, kişisel verilerinizin işlenmesi konusunda tarafınızı aydınlatma ve rızanızı alma zorunluluğu bulunmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Teknik Satış Sorumlusu İzmir
2 Yazılım Ürün Sorumlusu İzmir
3 Muhasebe Sorumlusu İzmir
4 Satın Alma Mühendisi İzmir

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*