Divarese Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İtalya’nın Varese kentinde 1870 yılında kurulan Divarese, 2010 senesinden beri A & Y mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Yılın farklı dönemlerinde, ihtiyaçlarına göre iş ilanlarını vermektedir.

 Divarese İş İlanları

Divarese iş ilanları, bu firma kapsamında çalışmak isteyen kişiler tarafında oldukça önemsenmektedir. Bunları takip etmek için,

  1. Kariyer.net,
  2. SecretCV.com,
  3. LinkedIn,
  4. Yenibiris.com,

Gibi web siteleri güncel olarak takip edilmelidir. Zira firma ilerleyen dönemlerinde ilanlarını, herhangi birine verebilir. Ayrıca A & Y mağazacılık tarafından açılan ilanlar da güncel olarak takip edilmelidir. Ayrıca firmaların kendi siteleri de duyurular bakımından incelenmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

Divarese iş başvurusu farklı şekillerde yapılabilir. Bunlardan biri kendi sitesini kullanmadır. Buraya girildikten sonra en alta girilirse “kariyer fırsatları” görülebilir. Buraya tıklandığında yeni bir sayfaya yönlendirme yapılır. 

Burada iş ilanları da takip edilebilir. İlanın sağ kısmında bir soru işareti vardır. Tıklandığında ilanın detaylarıyla beraber, alt kısımda turuncu renkli “başvur” butonu görülür. Seçildiğinde adaylardan CV yüklenmesini isteyen bir yazı görülür.

Bu noktada önerilen, profesyonel bir CV oluşturmak ve yollamaktır. Bunun için nelere dikkat edilmesi gerektiği de bilinmelidir. İnternetten buna dair bir araştırma yaptıktan sonra, özgeçmiş hazırlanır ve ilgili yere yüklenir. Ardından da “kaydet” denir.

AY Marka SecretCV.com üzerinde de iş ilanlarına sahiptir. Bunlara başvurmak için, bu kariyer sitesi için üyelik gerekir. Bu sağlanınca da bir özgeçmiş hazırlanır. Eğer gerekli yerleri doldurursanız, kısa sürede tamamlamanız mümkündür. Ancak hazırda bir üyeliğiniz varsa giriş yapmanız ardından CV güncellemek yeterli olur.

Ardından AY Marka’nın SecretCV.com profili açılarak, açılan ilanlar incelenir ve başvuru yapılır. Firmanın yetkilileri başvuran kişileri değerlendirdikten sonra, uyumlu kişilerle iletişim sağlar.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

AY Marka kendi sitesi üzerinde görülen aktif ilanlara sahiptir. Bunlar,

  1. Network Mağazaları – Kasa Sorumlusu,
  2. Network Mağazaları – Satış Danışmanı,

Şeklindedir. Adaylar başvurmadan önce istenen nitelikleri, kendi bilgi ve tecrübeleri ile karşılaştırarak, başvuru yapabilir. Burada yukarıda anlattığımız hususlara göre müracaat hemen gerçekleştirilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*