Türk Telekom Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türk Telekom’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Türk Telekom bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türk Telekom personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olarak köklü bir geçmişe sahiptir. Bireysel ve kurumsal hizmetlerde geniş bir hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir.

2016 yılı itibariyle mobil, internet, telefon ve TV ürün hizmetlerini tek çatı altında müşterilerine sunmaktadır. 81 ilde 34.034 çalışanıyla hizmet vermektedir. Ülke genelinde önemli bir istihdam alanı oluşturmaktadır.

Başlıklar

Türk Telekom iş başvurusu

Türk Telekom İş İlanları

Türkiye genelinde her noktada faaliyet gösteren bir şirket olarak Türk Telekom geniş bir istihdam alanına sahiptir. Her geçen gün daha da büyüyen şirket için sürekli bir personel ihtiyacı doğmaktadır. Bu nedenle sık sık personel alım ilanları vermektedir. 

Türk Telekom bünyesinde çalışan kişilerin alabilecekleri en düşük maaş asgari ücrettir. Çalışma pozisyonlarına göre alınan maaş değişmektedir. Çalışma koşulları ve personellerin sahip olduğu sosyal haklar bakımından avantajlı pek çok yönü bulunmaktadır. Kurum kültürüne uygun yetenekli adayları bünyesinde çalıştırmaktadır. 

Pozisyonlar Şehir
Bordro Kıdemli Uzmanı İstanbul
Kıdemli Çözüm Analisti (Mobil Crm) İstanbul
İş Analisti (Envanter Sistemleri Kıdemli Uzmanı) İstanbul
Soc Analisti (L1) İstanbul
İşe Alım Uzmanı İstanbul
Cloud Engineer Ankara
Mediation & Provisioning Operasyonları Uzmanı İstanbul

İlanlara başvurmak ve daha fazla Türk Telekom iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom personel alımı ve işçi alımlarını iş ilanları sitelerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca şirketin kendi resmi sitesinde insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden yararlanabilirsiniz. Firmaya doğrudan yüz yüze iş başvurusu yapabilirsiniz. 

 • Türk Telekom iş ilanlarında genel olarak telekomünikasyon sektöründe çalışmış deneyimli kişilere öncelik vermektedir. 
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. 
 • Adaylarda müşteri odaklı, güvenilir, yenilikçi, insan odaklı ve çevik olma aranan niteliklerdir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Saha Satış Temsilcisi
 • Ofis Personeli
 • Çağrı Merkezi Personeli
 • Teknik Servis Uzmanı
 • Kurumsal Çözüm Satış Uzmanı

Pozisyon Açıklamaları:

 • Saha Satış Temsilcisi: Müşteri arama ve kazanma görevini yapar. Şirketin satış faaliyetlerinde aktif rol oynar. 
 • Ofis Personeli: Başvuru kabul etme, bilgisayar girişleri sağlama, arşivleme ve raporlama işleri, günlük yazışmaları ayarlama vs. işlerinden sorumludur. 
 • Çağrı Merkezi Personeli: Ürün veya hizmetlerden dolayı sorun yaşayan ya da bunlar hakkında sorusu olan müşterilere destek sunar. 
 • Teknik Servis Uzmanı: Elektronik cihazların kurulum, bakım ve onarım işlerini yapar. 
 • Kurumsal Çözüm Satış Uzmanı: Çalıştığı kurumun satış hedeflerini ve rakamlarını karşılamak için çalışır. 

Temel Bilgiler: 

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Çalışma pozisyonuna göre değişmektedir.

17 Comments

 1. polatlı doğumluyum aydın iktisat mezunuyum türk telekomda calışmak isterim.tesekkür ederim

 2. türk telekomun güvenilir olduğunu düşündüğüm ve tecrübe edinmek için basvurdum.

 3. s.ahmet aydoğan 06/08/1987 ankara polatlı doğumluyum polatlıda ikamet etmekteyim elektrik bölümü meslek yüksek okulu mezunuyum türk telekom bünyesinde çalışmak istiyorum.(05349725920) teşekkür ederim.

 4. Yasin KURTLU 20/07/1978 Erzurum Tortum doğumluyum iletişimde Karsı tarafı iyi bir sekilde anlayıp sağlıklı şekilde iletişim kurmak için bende TÜRK TELEKOM ailesinin bir bireyi olmak isterim teşekkür ederim

 5. insan ömrünün uzadıgı,emeklilik yaşının yükseldigi ülkemizde yaş sınırını 40 yaparsanız işinize yarayacak kişi sayısını arttrıp bir yeniligi yakalamak sizin olsun. TÜRK TELEKOM.

 6. 01.03.1986 yayladagı dogumluyum. Antakyada oturuyorum. Lise mezunuyum.sizinle calışmayı cok istiyorum.05448422447

 7. mrb bn memet tüzün 1988 dogumluyum malatyada yaşıyorum özel güvenlik silahlı kartım var bilgisayar işletme program sertifikam var.E sınıfı ehliyetim var diksiyonum düzgün ikna kabiliyetim yüksek sabırlıyım.üreticiyim ortama çabuk adapte saglarım.çagrı merkezi müşteri temsilcisi veya müşteri temsilcisi bölümlerin de sizle çalışmaktan gurur duyarım.0542 376 95 64

 8. mrb bn memet tüzün 1988 dogumluyum malatyada yaşıyorum özel güvenlik silahlı kartım var bilgisayar işletme program sertifikam var.E sınıfı ehliyetim var diksiyonum düzgün ikna kabiliyetim yüksek sabırlıyım.üreticiyim ortama çabuk adapte saglarım.çagrı merkezi müşteri temsilcisi veya müşteri temsilcisi bölümlerin de sizle çalışmaktan gurur duyarım.

 9. merhaba ben murat palamut 1978 doğumluyum diyarbakır baglarda oturuyorum özel güvenlik silahlı kartım var b sınıfı ehliyetim var bilgisayar da ofis programlarıa hakimim uygu bir pozisyoda sizle çalışmak isterim.Teşekürler

 10. jeoloji mühendisliği mezunuyum, 1 ay öncesine kadar çalıştım. MC office programlarında iyiyim.

 11. Mrb ben kahramanmaraş merkezden tuba 33 yaşındayım sizlerle birlikte müşteri hizmetleri bölümünde calışmak isterim.bu bölümde daha başarılı olacagıma inandıgım icin bölüm belirledim.halkla ilişkiler okuyordum bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım tekrar kayıt yeniledim ve bekliyorum.bu ise gercekten cok ihtiyacım var elimden gelenin herzaman en iyisini yapmaya calışırım.

 12. Üniversite dönemini yeni bitirmem dolayısıyla henüz tecrübe sahibi değilim ancak şans verilmesi halinde mesleğim ve iş hayatım konusunda kısa sürede çok yol kat edebileceğimi düşünüyorum,arzuluyorum.Hayatımda isteyipte başaramadığım şey olmadığını düşünüyorum. 3yıllık elektrik teknisyenliği geçmişim var (elektrik arıza).İşçi psikolojisini anlayabilirim.

 13. Tahsin ergin şöförüm agir vasta ehliyetim var src piskoteknik hepsi mevcuttur 0544 458 21 58

 14. Merhaba ben Abdullah sivasta ikamet etmeyim.31 yasindayim.Endustri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum.Elektrikci dukkanimiz var elektrikci olarak calisiyorum fakat sizin fabrikanizda calismak istiyorum.Kpss den 58 puan aldim sizinle calismak istiyorum . 05368825678

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*