Kıvanç Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kıvanç Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kıvanç Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kıvanç Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kıvanç Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Kıvanç Tekstil Personel Alımı

Kumaş üretiminde gerek kalitesi gerekse ürün çeşitliliği ve yenilikçiliği ile yerel ve global pazarlarda konumunu perçinleyen Kıvanç Tekstil, özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarındaki global hazır giyim moda markaları için zengin koleksiyonu ile yılda 18 milyon metre kumaş üretebilmektedir.

Kıvanç Tekstil İş İlanları

İnsan Kaynakları politikasının amacı, KIVANÇ’ın misyon ve vizyonuna sahip çıkarak; dünya modasına yön veren markaların bir numaralı tercihi olmak adına kurum değerlerini tüm çalışanlarda bağlılıkla yaşatmaktır. Kurumsal yapılanma anlayışında bütünlük, güvenilirlik, saygı, sorumluluk, takım çalışması, yaratıcılık ve operasyonel mükemmellik Kıvanç Tekstil’in ana değerleridir. KIVANÇ’ın etik kuralları kurumsal şirket anlayışının temel taşlarını oluşturur:

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Merchandiser Asistanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Merchandiser
İstanbul(Avr.)
Başvur

Benzer İş İlanları

6 yorum

  1. jet operatörüyüm herhangi bir konum olsada olur diye baş vuru yaptım 2 kez cv gönderdim 2/3 kez fabrikanıza geldim kapıdaki şahıs memleket sordu memlekete göre alım yapıyorsunuz heralde elazığlı olduğumu söyledim alım yok dediler torpil mı lazım yoksa kozanlı olmamız mı lazım ALLAH cc ıslah etsin…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*