Çelikler Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Osman Çelik’in 1958 yılında kurduğu Çelikler Holding, bulunduğu sektörde ilerlemeye devam etmektedir. Bu kapsamda yeni iş ilanları paylaşılarak, eleman ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Çelikler Holding İş İlanları

Çelikler Holding iş ilanları hem kendi sitesinden, hem de kariyer sitelerinden takip edilebilir. Kendi sitesini kullanmak için şu maddeler vardır;

 1. Çelikler Holding resmi sayfasına girilir.
 2. En üstten “insan kaynakları” linkine tıklanır.
 3. Sol taraftaki menüden “açık pozisyonlar” üzerine tıklanır.

Çelikler Holding iş ilanları Kariyer.net üzerinden de takip edilebilir. Burada başvuruya açık pozisyonlar vardır. Adaylar gerekli detayları buradan öğrenebilir, başvuru yapabilir. Gelecek tarihlerde verilebilecek ilanlar için gerek kendi sitesi, gerekse Kariyer.net incelenmelidir.

Nasıl Başvurulur? 

Çelikler Holding resmi sitesinde başvuru için kullanılabilecek bir form vardır. Buradan başvurmak istiyorsanız, şu işlemler uygulanır;

 1. Çelikler Holding internet sitesine girilir.
 2. Üstte sağ tarafta bulunan “insan kaynakları” linkine tıklanır.
 3. Sol taraftan “insan kaynakları formu” seçilir.

Ardından ekrana aşağıda olduğu gibi bilgiler olan bir form gelir;

 1. Ad soyad,
 2. E-posta,
 3. Telefon,
 4. Pozisyon,
 5. Mesaj,
 6. CV.

Bu gibi alanların hepsi doldurulunca, tüm yapılması gereken sağ alt köşede görülen “gönder” butonunu kullanmadır. Böylece dosyanız firmanın yetkililerine gönderilir. Kariyer.net üzerinde de ilanlar olup, adaylar buraya da müracaat edebilir. Burada öncelikle platforma kaydını gerçekleştirmelidir. Sonrasında ise CV doldurularak, başvuru kolaylıkla yapılabilir.

Ancak bir tane hesabı olanların, ikinciyi açması da gerekmez. Bu gibi durumda özgeçmişiniz eski olabileceği nedeniyle güncellenerek, başvuru yapılabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Çelikler Holding Kariyer.net profili incelendiğinde santral müdürü konumuna alım yapıldığı görülür. Eğer detayları öğrenmek istiyorsanız, platformu ziyaret etmeniz yeterlidir.

Pozisyon Açıklamaları

Santral Müdürü konumunun genel nitelikleri incelendiğinde, minimum 5 sene jeotermal santral ya da termik santral deneyimi bulunma maddesi görülmektedir. Aynı zamanda üniversitelerin makine mühendisliği ya da elektrik-elektronik mühendislikleri bölümlerinden mezun olma yer almaktadır. Diğer nitelikler için Kariyer.net ziyaret edilmeildir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara (Çankaya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*