İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Kemalpaşa ilçesi, sanayileşmenin katkısı ile İzmir’de nüfusu hızla artan ilçeler arasındadır. Özellikle son 10 yılda rekreasyonel etkinlikler ve konut projeleri ile nüfusuna yeni bir boyut ve hareketlilik kazandırmıştır. İlçede nüfus potansiyelinin sanayi ile artmasının yanı sıra nüfusa orantılı olarak işsizlikte artmıştır. Bu soruna çözüm bulmaya çalışan Kemalpaşa Belediyesi personel alımı gerçekleştirmektedir.

Ülke bütünlüğünde olduğu gibi Kemalpaşa ilçesinin başlıca özelliği; nüfusunun sürekli artış göstermesidir. Ancak gelişmeye uygun bir alt yapısı olması nedeniyle endüstriyel gelişmeler ve toplu konut projeleri ilçede yoğundur. Kemalpaşa Belediyesi personel alımı gerçekleştirerek, bölge halkının ekonomik yetersizlik, yapılaşma, sağlık ve eğitim gibi sosyal sorunlarını çözmeye odaklanmıştır.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Kemalpaşa Belediyesi İşçi Alımı

Kemalpaşa’da sanayinin köylere kayması sadece kentsel nüfus oranını değil, aynı zamanda kırsal nüfusun da artmasını sağlamıştır. Bu nedenle köylerde yaşayan işsiz vatandaşların ekonomik olarak güçlenebilmesi için belirli periyotlarla Kemalpaşa Belediyesi işçi alımı yapmaktadır. Özellikle eğitim seviyesi düşük olan kişiler, bu alımlar sayesinde sabit ya da geçici bir işe sahip olabilirler.

Kemalpaşa Belediyesi işçi alımı başvurusu yapabileceğiniz açık pozisyonları kurumun web sitesindeki “Duyurular” linkinden takip edebilirsiniz. Şuan güncel iş ilanları öğrenmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

http://izmir-kemalpasa.bel.tr/Duyuru/1234/is-ilani

Kemalpaşa Belediyesi Memur Alımı

İzmir Kemalpaşa ilçesinin okuryazarlık oranı oldukça yüksek olup, yüzde 90 seviyelerindedir. Bu nedenle eğitim düzeyi yüksek olan vatandaşlar, Kemalpaşa Belediyesi memur alımı duyurularından yararlanabilirler. Kurum, KPPS girmiş olma ya da sözlü sınavdan geçme gibi kriterlere dayanarak, birimin çalışma saatleri içerisinde görev alacak olan kamu personelleri almaktadır.

Kemalpaşa Belediyesi memur alımı başvuru şartları; 18 yaşını tamamlamış olmak, T.C. vatandaşı olmak, askerliğin yapılmış olması ya da muaf veya tecilli olunması, kamu haklarından mahrum olmamak ve alım yapılacak olan kadroya göre belirli bir okul seviyesinden mezun olmaktır. Ayrıca memur statüsünde çalıştırılmak üzere belediyenin alım yapacağı pozisyona özel başvuru koşulları da bulunabilir…

Kemalpaşa İş İlanları

İş olanaklarını değerlendirmek için belediyenin duyurularına bağlı kalmayınız. İlçedeki çeşitli market, inşaat firması ve diğer sektörel firmalar gereksinimleri doğrultusunda işçiye ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Kemalpaşa iş ilanları sitelerinden duyurulan alımları da periyodik olarak kontrol etmenizi öneririz.

Özellikle ülkemizin en büyük şirketlerinin her ilçede pek çok mağazası, satış noktası ve benzeri birimi bulunduğu için bu statüde yer alan firma ilanlarını sıklıkla takip etmelisiniz. Personelalimi.gen.tr adresimiz üzerinden de güncel iş ilanlarını ve personel alımı başvuru koşullarını görüntüleyebilirsiniz.

Aktif Kemalpaşa iş ilanları;

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de kemalpaşa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bir yorum

  1. NACİ AYDIN 9 Ocak 2018

    halkla ilişkiler departmanında çalışabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir