Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Tarihi Saruhanlı Sancağı’na kadar dayanan Kemalpaşa, 1900 yılında İzmir’e bağlanmış ve 1901 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Çevresel değerlere duyarlı, marka haline gelmiş, yaşanabilir, halkın ihtiyaçlarına cevap veren, yaşam kalitesini yükselten belediye olarak yatırımlar geliştiren

Kemalpaşa Belediyesi, bu yatırımlar kapsamında çalıştırmak üzere deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Kemalpaşa Belediyesi Personel Alımı

Kemalpaşa Belediyesi İşçi Alımı

Kemalpaşa Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından yönetilen personel alımlarında, belediye kadrosunda dahil edilecek adaylar genellikle sözleşmeli işçi ya ada taşeron işçi olarak istihdam edilmektedir.

Her ne şekilde olursa olsun belediye kadrosuna dâhil edilen işçilere mevcut işçilerle eşit sosyal haklar verilmekte ve maaşlar konusunda da eşitlik ilkesine bağlı olarak hareket edilmektedir.

Kemalpaşa Belediyesi Memur Alımı

İzmir Kemalpaşa ilçesinin okuryazarlık oranı oldukça yüksek olup, yüzde 90 seviyelerindedir. Bu nedenle eğitim düzeyi yüksek olan vatandaşlar, Kemalpaşa Belediyesi memur alımı duyurularından yararlanabilirler. Kurum, KPPS girmiş olma ya da sözlü sınavdan geçme gibi kriterlere dayanarak, birimin çalışma saatleri içerisinde görev alacak olan kamu personelleri almaktadır.

Kemalpaşa Belediyesi memur alımı başvuru şartları; 18 yaşını tamamlamış olmak, T.C. vatandaşı olmak, askerliğin yapılmış olması ya da muaf veya tecilli olunması, kamu haklarından mahrum olmamak ve alım yapılacak olan kadroya göre belirli bir okul seviyesinden mezun olmaktır. Ayrıca memur statüsünde çalıştırılmak üzere belediyenin alım yapacağı pozisyona özel başvuru koşulları da bulunabilir…

Kemalpaşa Belediyesi İş İlanları

Belediyecilik hedeflerini “Doğasıyla, Tarihiyle, Kültürüyle ve Sanayisiyle bütünleşen ve En Kısa Sürede En Kaliteli Hizmeti Sunan bir Belediyecilik Anlayışıyla Kemalpaşa’yı Mutlu İnsanların Kenti Yapmak” olarak açıklayan kurum, bu hedefleri doğrultusunda yatırımlar yapmaktadır.

Yatırım alanlarında personel açığı oluşan kurumun kadrosuna almayı planladığı personeller hakkında internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlaması beklenmektedir. Bu iş ilanıyla kadrosuna alacağı personel hususunda bütün detayları paylaşacak olan Kemalpaşa Belediyesi, başvuru yapacak olan adaylardan bu detayları incelemelerini istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Kemalpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını genellikle İşkur ortaklığında gerçekleştiren Kemalpaşa Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların öncelikle belediyenin resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanının yayınlanmasını beklemeleri gerekmektedir.

Belediyenin internet sitesinde yayınlanan iş ilanını dikkatli bir şekilde inceleyen ve kendi niteliklerine uygun olarak değerlendiren adayların kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İşkur ve Kemalpaşa Belediyesi ortaklığında değerlendirilen başvurular arasından belediye bünyesinde istihdam edilecek işe uygun görülen adaylarla görüşmeler yapılmakta ve son olarak işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Kemalpaşa İş İlanları

İş olanaklarını değerlendirmek için belediyenin duyurularına bağlı kalmayınız. İlçedeki çeşitli market, inşaat firması ve diğer sektörel firmalar gereksinimleri doğrultusunda işçiye ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Kemalpaşa iş ilanları sitelerinden duyurulan alımları da periyodik olarak kontrol etmenizi öneririz.

Özellikle ülkemizin en büyük şirketlerinin her ilçede pek çok mağazası, satış noktası ve benzeri birimi bulunduğu için bu statüde yer alan firma ilanlarını sıklıkla takip etmelisiniz. Personelalimi.gen.tr adresimiz üzerinden de güncel iş ilanlarını ve personel alımı başvuru koşullarını görüntüleyebilirsiniz.

Güncel Kemalpaşa iş ilanları;

 • Resepsiyonist
 • Waiter

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de kemalpaşa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*