Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı

1 Haziran 1954 tarihinde ilçe olan Karşıyaka’da, bağımsız belediye olarak 1984 yılında belediyecilik faaliyetlerine başlanmıştır.

Sosyal yardım, strateji geliştirme, fen işleri, destek hizmetleri, hukuki işler, bilgi işlem gibi birimlerinde personel açığı oluşan Karşıyaka Belediyesi’nin bu birimlerde istihdam etmek üzere deneyimli, deneyimsiz ve engelli personel alımı yapacağı öngörülmektedir. Kurum tarafından bu hususta henüz resmi bir açıklama olmamakla birlikte personel alım şartlarının netleşmesi durumunda sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı

Karşıyaka Belediyesi İşçi Alımı

Hizmet binasında istihdam ettiği personellerin büyük bir kısmını memur kadrosuyla istihdam eden Karşıyaka Belediyesi, proje alanların istihdam ettiği personellerini ise sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam etmektedir. Kadrosuna yakın zaman içerisinde personel alımı yapacak olan belediyenin bu personellerin başvurularını genellikle işçi alımı şeklinde gerçekleştirecek.

Karşıyaka Belediyesi Memur Alımı

Memur alımları en çok ilgi gören alımlardır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi işsiz olan vatandaşlar genellikle daha iyi koşullarda çalışmak istemektedirler ve memurluk kadroları da bu doğrultuda tercih edilebilecek en iyi kadrolar olma özelliğindedir. Ancak elbette ki işçi alımına yönelik açılan kadroları dikkate aldığımızda, Karşıyaka Belediyesi memur alımı duyurularına yönelik başvuru şartlarının daha da zorlu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Bu anlamda Karşıyaka Belediyesi memur alımı başvuruları olacağı zaman adayların tam donanımlı olmaları dahi istenilebilmektedir. Ancak bu durum her zaman aynı değildir. Kimi zaman adayın sadece lise mezunu olması yeterliyken, kimi zaman ise yüksek öğretim görmesi ve belirli branştan mezun olması ile KPSS’de ilgili puan türünden iyi bir puan almış olması gibi bir dizi kriter de olabilmektedir.

Karşıyaka Belediyesi İş İlanları

Personel alımlarını internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanları ile yürütmeyi tercih eden Karşıyaka Belediyesi, insan odaklı yönetim, güler yüzlü verimli ve kaliteli hizmet sunumu, şeffaf, hesap verebilir ve katılımcı yönetim anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yayınladığı iş ilanlarında genellikle personellerinin de bu ilkelere bağlı kalmalarını isteyeceğini belirten kurum; çözüm odaklı, doğaya, tarihe ve değerlere saygılı takım çalışmasına ve planlı programlı çalışmaya yatkın, genç ve dinamik personellere seçme değerlendirme aşamasında öncelik tanımaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Karşıyaka Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşıyaka Belediyesi bünyesinde memur olmak isteyen vatandaşların KPSS sınavına girerek yeterli puanı almış ve belediye bünyesindeki açık pozisyona ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir.

Belediye bünyesinde işçi kadrosuyla çalışmak isteyenlerin ise kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarının takip ederek iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Bünyesinde çalışmak isteyen işçi ve memur bütün personellerini mülakata tabi tutan kurum, mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım sürecini başlatmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Karşıyaka İş İlanları

Karşıyaka’da ikamet eden ve iş bulmak konusunda kendisini sınırlandırmayan adayların ise iş bulma şansı daha yüksektik. Bu adaylar her gün güncellenen Karşıyaka iş ilanları sayfasından ilanları takip ederek rahatlıkla iş bulabilirler. Aşağıdaki ilanlara çeşitli siteler üzerinden başvuru yapabilirsiniz ancak başvuru öncesinde istenilen kriterli dikkatlice incelemenizi öneririz…

Güncel Karşıyaka iş ilanları

 • Mağaza Satış Temsilcisi – Karşıyaka
 • Stajyer Psikolog
 • Cafemize bayan karsilama hostesler alınacaktır
 • SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ
 • Deneyimli 25 – 35 yaş aralığında bayan OFİS ASİSTANI

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de karşıyaka iş ilanlarına bakabilirsiniz.

11 yorum

 1. Merhaba Selami karadeniz lise mezunuyum şöfürlük ve farklı alanlarda iş arıyorum src2 src4 pikoteknik belgelerim var daha önce büyük firmalarda çalıştım şuan iş arıyorum

 2. bakmakla yükümlü olduğum annem var nişanlıyım iş bulamıyorum çok ihtiyacım var bu işe park bahce kamyon arkası çöp ne varsa yaparım yalvarırım sesimi duyun……..

 3. Guzel gunler
  Mart 2020den beridir issizim. Dayanacak gucum kudretim kalmadi.
  Belediye bunyesinde calismak ocin 10.subatta cv. Bankasina cv. Gonderdim.
  Geri donus yapilmiyor is ilanlari acilmasina ragmen. Askerligimi gemici ve dalgic olarak yaptim. Turizm yiyecek icecek soktorunde calistim.
  Sadece duzene girebilmek ve insanca yasayabilmek icin yardimlarinizi bekliyorum.
  Saygilarimla.

 4. 3 çocuğum var Bi oğlum üniversiteye Bi kızımda liseye hazırlanıyor 2 yaşında kızım var ihtiyaçları çok ama bütçemiz yetmiyor o yüzden iş istiyorum mesela temizlik işçileri görevlisi olur acil iş istiyorum. Saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*