Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Karşıyaka güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Karşıyaka Belediyesi ilçede yaşayan halka ulaşılabilir hizmetleri kesintisiz ve kaliteli olarak sunmaktadır. Her yıl hızlı bir şekilde büyüyen kurum, dinamik bir yapı bulundurmaktadır. Bu durum yeni personel gereksinimlerine zaman içinde ihtiyaç oluşturabilmektedir.

Karşıyaka Belediyesi ilanları boş kadrolara göre yayınladığı için, zaman olarak farklılık arz edebilmektedir. Kurum farklı pozisyonlara dair alım yapabileceği için, düzenli incelenmesi durumunda birçok kişi kendi yetkinliğine uygun pozisyonlar bulabilir.

Karşıyaka Belediyesi Personel Alımı

İlçede ikamet eden vatandaşlara doğaya ve çevreye saygılı projeler sunan Karşıyaka Belediyesi, aktivite ve faaliyetlerinin tümünü insan ve toplum odaklı hazırlamaktadır.

 1. Arşivci
 2. Şoför
 3. Memur
 4. Zabıta
 5. Temizlik İşleri Görevlisi
 6. Park ve Bahçe İşçisi
 7. Güvenlik

Eğer Karşıyaka’da ikamet ediyorsanız, belediyenin ilanlarını düzenli kontrol ederek bunun dışındaki seçeneklere de ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Belediyesi İş İlanları

Karşıyaka Belediyesinin iş ilanları ilçede yaşayan birçok vatandaşın ilgisini çekmektedir. Özellikle kamu kurumlarında çalışmak isteyenler, belediyenin ilanlarını yakından takip etmek istemektedir.

Kurumda çalışmak istiyorsanız, öncelikle iş ilanlarının belediyenin ihtiyaçlarına göre yayınlandığını bilmeniz gerekir. Bu nedenle dönem olarak farklılık gösterebilmektedir. Adayların zaman geçmeden başvurması için, nereden takip edebileceğini bilmesi bu nedenle şarttır.

Karşıyaka Belediyesinin kendi sitesi bu bakımdan takip edilmesi gereken kaynaklardan bir tanesi olmaktadır. Ayrıca Resmi Gazete, İŞKUR ve ilan.gov.tr de unutulmaması gereken seçenekler içindedir.

Karşıyaka Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

İş arayan vatandaşların çoğu devlet bünyesine girmeyi istemektedir. Kamu kurumları da personel ihtiyaçları duyabildiği için ilanlar yayınlanmaktadır. Düzenli şekilde bunları incelemek, paylaşıldıkları zaman görmenize olanak tanımaktadır.

Karşıyaka Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, kurumun bünyesinde çok sayıda pozisyon olduğu bilinmelidir. Dolayısıyla alımlar, farklı kadrolara yönelik yapılabilir. Bunlara işçi ve memur pozisyonları da girmektedir.

Kurum eşitlikçi bir bakış anlayışı içerisinde, personelleri arasında ayrımcılık yapmamaktadır. Sosyal haklar tüm çalışanlara tatminkar olarak sunulmaktadır.

Karşıyaka Belediyesi İş Başvurusu

İlçe sınırlarında yaşayan vatandaşlara çeşitli hizmetler sunan Karşıyaka Belediyesi de her belediye gibi personel gereksinimi duyabilmektedir. Bu durumlarda ilanlar verilerek, alımlar yapılmaktadır. Böylece aksaklık olmaması sağlanmaktadır. Kurumun büyümesi de böylece hızlanmaktadır.

İşe alımlar özellikle ilçe vatandaşlarına da yeni fırsatlar sunmaktadır. Bunlara başvurmak için, öncelikle açık pozisyonları zamanında görebilmeniz gerekmektedir.

İlanları bulduktan sonra başvuru tarihlerine bakmanız, son gün geçmeden tüm işlemleri tamamlamanız gerekir. Geçmesi durumunda alımlar kapandığı için dikkatli olunmalıdır. Ayrıca başvurulan pozisyonda hangi nitelikler isteniyorsa, adaylar bunları sağladığından da emin olmalıdır.

Bu gibi hususlara dikkat ettikten sonra, başvuru işlemleri ilanda belirtilen adrese, şahsi olarak giderek gerçekleştirilebilir.

Karşıyaka İş İlanları

Karşıyaka’da ikamet ediyorsanız, belediye iş için değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında bulunmaktadır. Ancak iş arayanların farklı seçenekleri değerlendirmesi de önerilmektedir. Sitemizi kullanarak bu ilanlar hakkında bilgi almanız da mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Otopark Görevlisi
2 Mağaza Satış Personeli
3 Vardiya Müdürü- İzmir
4 Kamyon Şoförü
5 Muhasebe Müdürü
6 Satış Elemanı
7 Mağaza Satış Danışmanı
8 Elektrik Otomasyon Teknisyeni
9 İnsan Kaynakları Sorumlusu
10 Mağazacılık Alanında Deneyimli İnsan Kaynakları Uz
11 Aşçı
12 İzmir Hilltown Karşıyaka AVM – Kasiyer

Güncel Karşıyaka İş İlanları için TIKLAYIN.

17 Comments

 1. Güvenlik görevlisi silahsız şoför ve beden işçisi için müracaat ta bulunmak istiyorum tarafıma dönerseniz sevinirim

 2. Daha önce kent aşde calışdım pankartcıydım cevat durak tarafından cıkartıldım onu secimde sectirmek icin sırtımda kalaslar kırıldı hicbirşey canımı yakmadı ama ondan yedigim darbe canımı cok yakdı sayın başkanım işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun Beni herkez bilir yapacacıgım iş icin canımı koyarım karşımda ne olursa olsun oişi lagıyle yerinine getiririm saygılarımla.

 3. Karşıyakada ikamed ediyorum acil işe ihtiyacım var.yardımcı anne.temizlik işi olabilir

 4. Park bahçe işleri temizlik işi yaparım işe ihtiyacım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 5. Cemal gezer çim biçme park düzenleme agaç ekme araç fidan ekme çim ekme işlerinde tercibeliyim 05061077535

 6. Okul öncesi öğretmeniyim belediye bünyesinde hizmet vermek istiyorum 18 yıllık recrübem var daha önce istanbul bakırköy belediyesinde öğretmendim

 7. Merhaba Selami karadeniz lise mezunuyum şöfürlük ve farklı alanlarda iş arıyorum src2 src4 pikoteknik belgelerim var daha önce büyük firmalarda çalıştım şuan iş arıyorum

 8. Anaokul öğretmeniyim işsizim. Sicil temiz , sigara kullanmıyorum. Belediye bünyesinde çalışmak istiyorum aşı da oldum çalışabilirim

 9. bakmakla yükümlü olduğum annem var nişanlıyım iş bulamıyorum çok ihtiyacım var bu işe park bahce kamyon arkası çöp ne varsa yaparım yalvarırım sesimi duyun……..

 10. Guzel gunler
  Mart 2020den beridir issizim. Dayanacak gucum kudretim kalmadi.
  Belediye bunyesinde calismak ocin 10.subatta cv. Bankasina cv. Gonderdim.
  Geri donus yapilmiyor is ilanlari acilmasina ragmen. Askerligimi gemici ve dalgic olarak yaptim. Turizm yiyecek icecek soktorunde calistim.
  Sadece duzene girebilmek ve insanca yasayabilmek icin yardimlarinizi bekliyorum.
  Saygilarimla.

 11. 3 çocuğum var Bi oğlum üniversiteye Bi kızımda liseye hazırlanıyor 2 yaşında kızım var ihtiyaçları çok ama bütçemiz yetmiyor o yüzden iş istiyorum mesela temizlik işçileri görevlisi olur acil iş istiyorum. Saygılarımla

 12. İşsizim iş arıyorum temizlik depoculuk inşaat vs her türlü işi seve seve yaparım depoda 6 inşaatta 15yıl tecrübem var

 13. Issızım iş ariyom ınsaatla ilgili her türlü iş yapiyom ustalık sertifikam var ilk yardım sertifikam var 05447447767

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*