Keçiören Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Tarihi 1200-1300 yıllarına dayanan Keçiören, adını Ankara’nın ünlü keçilerinin otlaklarının olduğu yer olarak tanımlanmasıyla almış ve 1984 yılında ilçe olmuştur.

Keçiören Belediyesi, Keçiören’de yaşanabilir ve sürdürülebilir bir ortam hazırlamak amacıyla tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile en son teknoloji ve ekipmanı kullanarak çağdaş belediye hizmetleri sunma misyonunu benimsediğini belirtmektedir.

Bu misyon doğrultusunda şeffaf, ilkeli, ulaşılabilir, katılımcı, samimi, öncü ve sosyal belediyecilik değerlerine bağlı olarak hareket eden kurum bu değerleri kendine ilke edebilecek nitelikte çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapmaya hazırlanıyor.

Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Keçiören Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde yaptığı işçi alımında kadrosuna aldığı personellerini genellikle sözleşmeli işçi statüsüyle istihdam eden Keçiören Belediyesi’nin, kadrosuna almayı planladığı yeni personeller arasında en çok kadroyu yine işçi alımına ayıracağı tahmin edilmektedir.

Bu işçilere hali hazırdaki işçileri ile aynı maaş imkânını sunacak olan kurum yetkilileri, bütün çalışanlarına 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulamaktadır.

Her hangi bir proje çalışması ya da arıza sebebiyle mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödeyen kurumda, bütün işçilerin asgari ücretin üzerinde maaş aldıkları bilinmektedir.

http://www.kecioren.bel.tr/

Ankara keçiören belediyesi personel alımı.

Keçiören Belediyesi Memur Alımı

Her yıl yada en geç 2 yılda bir olmak üzere Keçiören Belediyesi memur alımı yapılmaktadır. Bu nedenle kamu personeli olarak hizmet vermek istiyorsanız, belirli şartları sağladığınız taktirde Keçiören Belediyesi bünyesinde çalışabilirsiniz.

Bazen kadrolu olarak hizmet vermeniz için ilan yayınlanırken, kimi zamanda sözleşmeli olarak personel açığı olduğu için ilan verilebiliyor.

Keçiören Belediyesi bu sezonda zabıta memuru alımlarını gerçekleştirmiştir. 25 adet zabıta memuru kadrolarına, Lisans mezunu olanlardan 10, yüksekokul mezunlarından 5, lise ve dengi okul mezunlarından 10 kişi olmak üzere toplam 25 adet olmak üzere zabıta memuru alınacağı bildirilmiştir.

Keçiören Belediyesi memur alımı başvurusu yapacak olan adaylar için KPSS puanı, müracaatta belirleyici bir faktör oldu. Buna göre KPSS’den alınan en yüksek puandan en düşük puan kıstas alınarak, bir sıralama yapılmış ve Keçiören Belediyesine atamalar gerçekleştirilmiştir.

Keçiören Belediyesi İş İlanları

Park ve bahçeler, temizlik işleri, ulaşım hizmetleri, çevre korumu ve kontrol ve bilgi işlem birimleri başta olmak üzere kadrosuna birçok personel alacağı öngörülen Keçiören Belediyesi, insan kaynakları birimi tarafından yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecektir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Keçiören Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Keçiören Belediyesi personeli olmak isteyenlerin belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip ederek yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da insan kaynakları birimine öz geçmişleri ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılan bütün başvurular Keçiören Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olup, aranan kriterlere uygun olan adaylar mülakata tabi tutulmaktadır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adaylar, belediye bünyesinde kendisine uygun pozisyonlarda işe başlamaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Keçiören İş İlanları

Keçiören bölgesinde kendinize iş imkanı yaratmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmaların iş ilanlarını takip etmektir. Bölgede bulunan firmaların eleman, kalifiyeli eleman ya da işçi gereksinimleri doğrultusunda hem belediye, hem İŞKUR, hem de web sitemiz duyuru yayınlamaktadır.

Yukarıda belirtilen kaynaklardan bilgiler toplayarak hazırladığımız güncel Keçiören iş ilanları listemiz:

 • Fizik Öğretmeni (Keçiören Kavram Koleji)
 • Görsel Sanatlar Öğretmeni (Keçiören Kavram Koleji)
 • Superonline Saha Satış Temsilcisi
 • Okul Öncesi Öğretmeni
 • Kasiyer – Ankara Gordion
 • Kasiyer – Ankara
 • Ankara Kasiyer
 • Kasiyer – Ankara Forum AVM

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de keçiören iş ilanlarına bakabilirsiniz.

9 Comments

 1. Merhaba işitme engelliyim engelli %78 ayağım problem var işaret dili yapıyorum bi iş arıyorum keçiörende yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Merhabalar,
  29 YAŞINDAYIM ÖZEL GÜVENLİK (SİLAHLI) KİMLİK KARTINA SAHİBİM. KEÇİÖREN BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM. TEŞEKKÜRLER

 3. MERHABA 46 YAŞINDAYIM KEÇİÖRENDE OTURUYOM SANAYİDE ÇALIŞIYORUM BEL FITIGI AMELİYETI OLSUM BEL FITIGINDAN DOLAYI SANAYİDE ÇALIŞMAM ÇOK ZOR ARTIK BELEDİYENİZ BÜNYESİNDE PARK VE TEMİZLİK İŞİ ARIYOM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÇOK ZOR DURUMDAYIM EV KIREDİSİ ÇEKTİM NAPACAM BİLEMİYOM ARTIK

 4. Acil ise ihtiyacim var temizlik personeli olur bekcilik olur 6 cocugum var cok magdurum donus yaparsaniz sevinirim

 5. Merhaba. keçiörende kirada oturuyorum. Daha önce çay servisi, yemek ve temizlik gibi işlerde çalıştım.
  ACİL işe ihtiyacım var.Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 6. MERHABA DOĞMA BÜYÜME KEÇÖRENLİYİM ORTAOKUL MEZUNUYUM DİKSİYONUM ÇOK DÜZGÜN TECRÜBELİ TTEZGAHTARIM VE GÜVENLİĞİM AYRICA ÇAYCIYIM ACİLLL İŞ ARIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN TEŞEKKÜRLER…

 7. Merhabalar,
  Ankara üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümü Lisans mezunuyum. Evlendim ve Keçiören’e yerleştim. Açılan kütüphanelerin herhangi birinde görev almak isterim. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

 8. Merhaba askerden yeni geldim 23 yaşındayım iş arıyorum bana yardımcı olurmusunuz geri dönüşünüz bekliyorum kaynak kalfasıyım

  • Merhabalar 20 yıl kitap sektöründe çalıştım 2 çocuğum var şuan işsizim acil işe ihtiyacım var belediye bünyesinde kütüphanelerde ve basım yayın bölümlerinde hizmet etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*