Aliağa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Aliağa Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olarak bilinen İzmir, sadece merkezi anlamda değil, semt olarak da bu gelişmişliğini göstermektedir.

İzmir’in birçok semti hem yerlileri hem de dışarıdan gelen kişiler tarafından ilgi görürken, Aliağa bölgesinin özellikle son dönemde İzmir halkı tarafından son derece göz önünde bulundurulduğunu söylemek mümkündür.

Aliağa belediyesi ise bu durumun farkında olarak, kendini daha çok geliştirmekte ve Aliağa bölgesine daha fazla değer katmaktadır.

Bu nedenle ise kadrosunu daha güçlendirebilmek adına Aliağa işçi alımı, personel alımı, eleman alımı, memur alımı vb. alımları gerçekleştirmektedir.

Belediye bünyesinde her an açık olabilirken, bazı durumlarda da çeşitli iş pozisyonlarında açıktan ziyade ihtiyaçların doğduğunu söylemek doğru olacaktır.

Bu nedenle Aliağa belediyesinde veya söz konusu bölgede iş arayan kişilerin, belediye iş ilanlarını iyi bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Aliağa Belediyesi Personel Alımı

Aliağa Belediyesi İşçi Alımı

Aliağa Belediyesi işçi alımı ile ilgili birçok imkan bulunduğu için bu konuda önem arz eden sizin meslek kararınızı, yetenekleriniz doğrultusunda vermiş olmanızdır.

Kurum işçi statüsünde daha çok ilan açtığı için seçeneğiniz bol miktarda mevcut. Park bahçe işlerinde ya da belediyenin içerisinde çalıştırılmak üzere yıl içerisinde pek çok alım gerçekleştirilmektedir.

Aliağa Belediyesi işçi alımı başvuruları için faaliyetler gösteren belediye, duyurularını online olarak sitesinden ya da İŞKUR gibi aracı kurumlar üzerinden yapmaktadır. Hangi pozisyonda ilan açıldığını ve başvurunun hangi kanalla yapılabileceğini web sitemizin güncel ilanlarından takip edebilirsiniz…

Aliağa Belediyesi Memur Alımı

Belediye kadrosunda oluşan boşlukları değerlendirmek isterseniz Aliağa Belediye memur alımı ilanlarını sıklıkla kontrol etmelisiniz.

Çünkü kurumun bünyesinde zamanla emekli olan kamu personellerinden ya da işten çıkarılma gibi sebeplerden dolayı mesleğinden ayrılan memurlardan dolayı bir boşluk oluşmaktadır. Bu boşlukları değerlendirmek isteyen kurum, memur alımı yapmak için duyurular gerçekleştirmektedir.

Sizde Aliağa Belediye memur alımı başvuruları ile “kamu personeli” statüsünde çeşitli birimlerde çalışmak isterseniz, http://www.aliaga.bel.tr/ adresi üzerinden açılan ilanları görüntüleyebilirsiniz. Memur başvuruları genellikle KPSS yerleştirme sonucuna göre değerlendirilmektedir. Fakat sadece sözlü sınav yapılarak gerçekleştirilen alımlarda olabiliyor.

İzmir Aliağa Belediyesi İş İlanları

Aliağa belediyesi iş ilanları çeşitli kanallar vasıtasıyla, Aliağa bölgesinde iş arayan kişilerin karşına çıkmaktadır. Bu kanallar üzerinden zaman zaman başvuru yapabilmek mümkünken, bazı kanalların ise sadece iş ilanlarını duyurmak amaçlı olduğu görülmektedir.

İş aramakta olan adayların bu durum nedeniyle başvuru konusunda sıkıntı yaşamaları durumunda, Aliağa belediyesi insan kaynakları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Aliağa Belediyesi Memur Alımı

Belediyelerle ilgili iş ilanları konusunda en çok ilgi gören ilanlardan biri de memur alımları ilanlarıdır. Aliağa belediyesi memur alımı ile ilgili olarak çeşitli sebeplerden ötürü boşalan memur kontenjanını doldurabilmek adına, birçok şekilde ilanlarını halka duyurmaktadır.

Memur alımı ile ilgili olarak belediye başvuru yapabilmek adına, Aliağa belediyesi iş başvuru formu kullanılması, memur adaylarının çok daha avantajlı olmalarına neden olacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Aliağa İş İlanları

Aliağa iş ilanları, ilçe belediyesinin ve özel firmaların işbirliği içerisinde geliştirilen iş olanağını duyurmaktadır. Bu manada meslek sahibi olmak ve aylık geçiminizi sağlayacak bütçeyi elde etmek ya da sevdiğiniz bir alanda kariyer yapmak için güncel Aliağa iş ilanları listemizi takip etmeniz yeterlidir. Çünkü ilçede birçok özel firma mevcuttur.

İşçi alımlarında genellikle aylık ücret, günlük ve saatlik sistemine göre ya da firma ile çalışan arasında düzenlenen iş sözleşmesinde belirtilen fiyat üzerinden ödenmektedir.

Bu nedenle firmaların eleman, kalifiyeli eleman ya da işçi gereksinimleri doğrultusunda açıklanacak olan ilanların detaylarını kapsamlıca incelemelisiniz. Aylık nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Aliağa iş ilanları da bulunmaktadır.

Güncel Aliağa iş ilanları

 • İngilizce Öğretmeni
 • Mağaza Satış Danışmanı – Aliağa
 • Beyaz Eşya & Elektronik Satış Temsilcisi – Aliağa Şubesi
 • Ev Tekstili Mağaza Satış Temsilcileri – İzmir – Aliağa
 • Aşçı (İzmir)
 • Özel Güvenlik Görevlisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de aliağa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

 1. Ben 26 yıldır aliagadaym çok zor durumda ym ve kirada oturuyorum çok zor sıkıntılar cekiyorm işe ihtiyacım var ilköğretim bitirdim . bilgisayar kullanıyorum . yüzde kırk engelliyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*