Kayseri Dünyam Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kayseri Dünyam Hastanesi, ülkemizde uluslararası çapta kabul görmüş tedavi ve ameliyat yöntemlerini vatandaşlara sunmaktadır. Özel bir sağlık kurumu olan kurum, insan sevgisiyle hastalara sağlık çözümleri uygulamaktadır.

Kayseri Dünyam Hastanesi, profesyonelliği elden bırakmadan, bilimsel temellere dayalı olarak servisler sunmaktadır. İnsanların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen kurum, gerekli bilgilendirmeleri de yaparak bilinçlilik düzeyini arttırmaktadır.

Korucuyu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ekonomik bir şekilde vatandaşlara ulaştırmaktadır. Tıbbın her dalında vatandaşlara çözümlere sunmaktadır. Hasta ve hasta yakını memnuniyeti için tüm önlemler alınmaktadır.

Kayseri Dünyam Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kayseri Dünyam Hastanesi İş İlanları

Kayseri Dünyam Hastanesi SSK, BAĞKUR, Emekli Sandığı ve diğer birçok Resmi Kurum ve Kuruluşlar, Özel Sigortalar ile anlaşmalıdır. Vatandaşlara kesintisiz, hızlı çözümler sunabilmek için geniş bir kadrosu olup, sürekli büyütmektedir. Bu sayede vatandaşlara modern, ulaşılabilir çözümler sunulmaktadır.

Kurum ihtiyaçları kapsamında yaptığı bu alımları, yılın farklı zamanlarında kariyer siteleri üzerinden duyurmaktadır. Bu nedenle iş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin düzenli bir şekilde kontrol ederek, çıkan fırsatları anında değerlendirmesi gerekir.

İş başvuruları açık pozisyonlara yapılabildiği için sürekli takipte kalınması uygun fırsatların kaçırılmamasına yardım edecektir.

Kayseri Dünyam Hastanesi Personel Alımı

Kayseri Dünyam Hastanesi işe alım yapacağı zaman bunu internette bulunan kariyer platformları üzerinden duyurabilir. Söz konusu platformlardan hem açık pozisyonların takibi hem de bunlara başvurular yapılabilmektedir.

Açık pozisyon varsa ilk olarak ilgili kariyer sitesine kaydınızı yapmanız gerekir. Aksi durumda başvuru işlemleri de gerçekleştirilemez. Bundan sonra da hakkınızda ayrıntılı bir özgeçmiş hazırlanması önerilmektedir.

Bundan sonra da sadece başvuru yapmak kalmaktadır. Eğer olumlu sonuçlar almak istiyorsanız, başvurduğunuz pozisyon yeteneklerinize uygun olmalıdır. Böylece insan kaynakları yetkilileri sizinle iletişime geçerek, mülakat hakkında bilgi verebilir. Ardından buna katılım sağlamanız ve geçmeniz yeterlidir.

17 Comments

 1. Merhabalar ben Yasemin Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Önlisans Ameliyathane hizmetleri mezunuyum Ameliyathanede çoğu bölümde ameliyat deneyimim var.Kayseri Şehir hastanesinde staj yaptım.Bu alanda elemana ihtiyacınız varsa sizinle çalışmayı çok isterim.

 2. Üniversite Ön lisans mezunuyum 2 yıllık deneyimim var görevim Acil tıp teknisyenliği çalışmak istiyorum

 3. Merhaba. İsmim Betül, Kayseride ikamet ediyorum. 21 yaşındayım. Ankara GATA(Sağlık bilimleri üniversitesi Gülhane külliyesi) ameliyathane hizmetleri bölümü mezunuyum. Daha cok ortopedi ve plastik cerrahi salonlarında staj yaptım. Ameliyatlara çok kez girmisligim var. Ihtiyaç durumunda iletişime geçerseniz sevinirim.

 4. Merhaba ben sevgi benim tıbbı sekter belgem var ve ebe yardımcısı mezunuyum sizinle çalışmayı çok isterim eğer ihtiyacınız olursa lütfen bna ulaşın.

 5. Hasta kabul tibbi sekreterlik sertifikam var 2 cocugum var onlara bakmak zorundayim ise ihtiyacim var beni ararsaniz cok mutlu olurum

 6. Merhaba ben 35 yaşındayım 15 yıllık hastane çalışmışlığım bulunmaktadır hem temizlik hemde hastabakıcılık üzerine acil işe ihtiyacım var temizlik bölümünde ihtiyaç olursa çalışmayı çok isterim

 7. Hayırlı aksamlar ilk ve acil yardım teknikerliği mezuniyim 2-3 arasında tecrübem var suan iş arıyorum eğer size sağlık çalışanı lazım ise bana ulasabilirsiniz

 8. Merhaba,ben, İstanbul Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunuyum. Alanımla ilgili bölümde çalışmayi çok istediğimi belirtmek isterim. Hastanenizin bir Tıbbi sekretere ihtiyacı var ise beni tercih ederseniz çok mutlu olacağım.Tel:05511583192 Saygılarımla…

  • Tıbbi sekreterlik ve hasta kabul sertifikam var beni ararsanız çok memnun olurum saygılarımla

 9. Merhaba önlisans mezunuyum. Yurtdısında tapu ve kadastroyla ilgili. Staj yaptım.
  Serdümenlik belgem var.askerligimi yaptım bunlar sağlıkla ilgili degil fakat saglık alanındaki uygun pozisyonlarda başaralı bir şekilde çalışabilirim.

 10. 21 yasindayim çocuk gelişimi ve erken çocukluk eğitimi aldım. Işimi cok seviyorum. Sizinle calismak istiyorum cik disiplinli ve düzenli çalışmayı seviyorum.eger benimle iletişime geçerseniz cok sevinirim.0543383840

 11. Merhaba ben lailima Aqsow 2021 Selçuk üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi ebelik bölümü mezunuyum sizlerle çalışmak istemiyorum.

 12. Merhaba ben yasemin.emekli ebeyim.eger ihtiyacınız varsa sizlerle çalışmak isterim

 13. ben kayseriden sevgi evliyim iki çocuğum var işe çok ihtiyacım var eğer sizde isterseniz kat görevlisi temizlik elemanı olarak çalışmak isterim tel 05069145780

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*