Kastamonu Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Eski bir tarihe bir tarihe sahip olan Kastamonu Devlet Hastanesi, ilk olarak 1939 senesinde Memleket Hastaneleri çerçevesinde açılmıştır.  Bu dönemde 3 bloklu bir bina ve 2692 metrekare kapalı alanda hizmet vermiştir. Ancak zaman içerisinde yeni bloklar eklenerek, daha ayrıntılı hizmetler sunması sağlanmıştır.

Kurumun eski yerleşkesinde sunulan hizmetler 2017 yılı içerisinde sonlandırılmış, yeni binasında servis sunmaya başlamıştır. 2020 yılında Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak isim değişikliği yapılmıştır. Günümüzde vatandaşlara insan sevgisiyle hareket ederek, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kastamonu Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kastamonu Devlet Hastanesi İş İlanları

Kastamonu Devlet Hastanesi, hastalara tıbbın her sektöründe profesyonel medikal ekipleriyle kaliteli hizmetler vermektedir.  Kararlı büyümesini her yıl devam ettiren kurum, bu kapsamda yeni personel gereksinimleri duymaktadır.

Bu nedenle iş ilanları verilerek, personel alımları yapılmaktadır. Böylece hizmetlerin aksamadan devam etmesi sağlanır. Hastane devlete bağlı bir kamu kurumu olması sebebiyle ilanlar kariyer platformları yerine resmi adreslerden takip edilmelidir.

Bunun için İŞKUR ve Resmi Gazete takip edilebilir. Ancak bunların haricinde Kastamonu Devlet Hastanesinin kendi sitesi, ilan.gov.tr adresi de incelenebilir. Sürekli kontrol yapılırsa adaylar kendine uygun fırsatları bulabilir.

Kastamonu Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kastamonu Devlet Hastanesi her kurumda olduğu gibi gereksinimlerine göre iş ilanları yayınlamaktadır. Dolayısıyla iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, buna göre hareket etmelidir. Ayrıca ilanlar çıktığında hemen başvurmak yerine, yetkinliklerine uygunluğu incelenmelidir.

Bu açıdan ilk olarak KPSS şartı kontrol edilmelidir. Devlete bağlı kurumlara alınan bazı personellerde söz konusu sınav aranabilir. Bu nedenle başvurmak isteyen kişiler, şartın mevcudiyetine bakmalıdır. Çünkü Kastamonu Devlet Hastanesi sözleşmeli memur, bakıcı gibi bazı ile alımlarda bu sınavı isteyebilir.

Ancak bunun dışında da aranan koşullar olduğu için, genel inceleme yapılması tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*