Karel Elektronik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Karel Elektronik, İstanbul Şişli merkezli, Türk asıllı ve uluslararası alanda oldukça kapsamlı çalışmaları olan bir elektronik şirketidir. 1986 kurulmuş olan şirket, günümüzde halen Türkiye’nin en büyük ve en köklü elektronik işletmelerinin başında gelmektedir. Merkezi Ankara’da bulunan firma, uzun yıllardır kendi sektörü içerisinde hizmet vermektedir. Alanında uzman ve profesyonel çalışmaları ile öne çıkan işletmenin İstanbul’da da oldukça büyük bir merkez binası yer almaktadır.

Karel Elektronik iş başvurusu

Karel Elektronik İş İlanları

Uluslararası çapta hizmet veren ve elektronik sektöründeki lider firmalardan birisi olan Karel Elektronik, günümüzde oldukça büyük bir işgücünü bünyesinde barındırmaktadır. Her kesimden çalışanı bulunan ve nitelikli personelle hizmetlerine devam eden firma, alanında önder işletmelerin başında gelmektedir. Çeşitli iş dalları içerisinde birey istihdam etmeyi amaçlayan Karel Elektronik firmasının, an itibariyle birçok açık iş ilanı ve pozisyonu vardır.

Nasıl Başvurulur?

Karel Elektronik firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen bireyler ilk olarak Karel Elektronik resmi web sitesini ziyaret etmelidirler. Bu şekilde firma internet web sitesinde yer alan güncel iş alım ilanları ve marka iletişim sayfasıyla iş ilanları göz atabilir ve personel alım hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Ayrıca; çeşitli eleman alım sitelerinden de firmanın personel alım hizmetleri hakkında etraflıca bilgi alabilirler.

Başvuru için tıklayın.

Staj başvurusu için tıklayın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Teknik Ürün yöneticisi: Teknik ürünler ve bu ürünlerin kullanım alanları hakkında her türlü çalışmaları gerçekleştirmekle yükümlü olan bu birim üyeleri, bu bölümdeki gerekli çalışma ve hizmetlerin yönetiminden direkt olarak sorumludurlar.
  • Mühendis: İnsanların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli yapılar, ürünler ve sistemler tasarlayan ve çeşitli teknik modeller vasıtasıyla bunları hayata geçiren personeldir.
  • Teknisyen: Teknisyen unvanına sahip olan kişiler, çeşitli uzmanlık alanlarına göre envaiçeşit arıza durumları ve tamir bakım hizmetleri kapsamında firma bünyesinde pek çok üst düzey çalışmalar gerçekleştirmektedir.
  • Stajyer: Mesleki yeterliliği yeterli seviyede olmayan bireyleri iş hayatına hazırlamak ve doğrudan sektör içerisinde çalışmasını sağlamakiçin sunulan oldukça üst düzey bir iş fırsatıdır.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İstanbul.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*