Eruslu Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Eruslu personel alımı yapacak!

Eruslu iş başvurusu yaparak sizde Eruslu’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eruslu personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eruslu eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eruslu insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1972 den bu yana Gaziantep sanayisinde aktif rol alan ve farklı alanlarda faaliyet gösteren  Eruslu Grup, tekstil sektöründe de mevcut ve yeni yatırımları ile hızla büyümektedir.

1988 yılında kurulmuş olan Boysan Sentetik Çuval Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasında farklı ebat ve kalitelerde sentetik çuval üretilmekte ve üretilen ürünlerin tamamını iç piyasaya satılmaktadır.  Ürettiğimiz çuvallar şeker, un, pirinç, meyve-sebze  ve hayvan yemi ambalajı olarak kullanılmaktadır.

Değişen şartlar doğrultusunda ürün çeşidini artırmak amacıyla yapılan yeni yatırımlar neticesinde 1994 yılında kurulan Eruslu Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. firmasında ise  1,5 – 25 denye arası farklı uzunluklarda ekru ve renkli olarak polipropilen kesik elyaf üretimine başlanmıştır. Üretilen ürünler başlıca halıfleks olarak tabir edilen duvardan duvara halı üretiminde ,bebek bezinde kullanılan thermobond nonwoven kumaş üretiminde kullanılmakta olup, bunun yanı sıra otomotiv, inşaat gibi endüstri dallarında kullanılmaktadır.

Uzun vadede hedefini sağlam ve kalıcı markalar yaratmak olarak belirleyen Eruslu Sağlık, üretim felsefesini “güçlü bir sorumluluk duygusu” üzerine oturtmaktadır. Tüm üretimler ileri teknolojili, son sistem makine parkurunu ve yüksek standarlarda çalısan laboratuvarı içinde bulunduran Eruslu Sağlık tesislerinde gerçeklestirilmektedir. Pazara sunulan Babyfit ve Sleepy’nin kullanıcılarına tam fayda sağlaması adına Eruslu Sağlık bünyesinde her adım, çok büyük hassasiyetle, “Eruslu Sağlık Kriterleri” olarak adlandırılan ve 7 kuraldan oluşan üretim stratejisi dahilinde atılmaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.

2 Comments

  1. 1yildir issizim araban ilçesinden ikamet ediyorum Allah rızası için bana bir is verin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*