İstikbal Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İstikbal’de çalışmak isteyen adaylara müjde. İstikbal bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstikbal personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstikbal bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını bildirdi. Firma tarafından yayınlanan ilanları takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz. İstikbal personel alımı için kurumun hangi pozisyonlar için ilan verdiğini kurumun web sitesinden takip edebilirsiniz. Firmanın açık pozisyonlarından birinde çalışma imkanı sağlamak için güncel olarak ilanları takip etmeniz gerekir.

Firma Boydak Holding Grubu’na ait şirket en köklü ve eski firmalardan birisi olarak genel merkez Kayseri olmak üzere pek çok şehir ve ilçelerde çok sayıda mağazası bulunmaktadır. Şirketin pek çok il ve ilçede görevlendirilmek üzere satış ofisinde çalışacak elemanlara ihtiyacı bulunmaktadır. İlan sayfasını takip ederek firma bünyesinde çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

İstikbal Personel Alımı

İstikbal Personel Alımı Yapacak

İstikbal personel alımı için düğmeye basmış bulunup firma kapsamında çalıştırılmak üzere eleman alım duyurusu paylaşmıştır. İstikbal mağazalarında çalışmak için siz de aktif ilan zamanlarını takip ederek iş ilanı için geç kalmadan müracaatta bulunabilirsiniz. Şirket başta Kayseri olmak üzere pek çok noktada çalıştırılmak üzere satış elemanına ihtiyaç duymaktadır.

İstikbal firması bünyesinde çalışacak olan kişilerin sosyal olanaklarından bahsedecek olursak; yılda 12 ay maaş ve 3-4 ayda bir de çalışanlara ikramiye ödenmektedir. Çalışanlara pozisyona bağlı olarak şirket hesabıyla çalışanların kullanması için telefon, hat ve otomobil verilmektedir. Pozisyona göre çalışanlara verilecek olan bu ayrıcalıklar değişebilmektedir.

İstikbal İş İlanları ve Pozisyonları

İstikbal satış personeli olarak pek çok mağazasına personel alımı yapmaktadır. İstikbal mağazasında çalışmak isteyen adayların istedikleri noktada çalışmak için gerekli başvuruları firmanın web sitesinden ya da sitemiz üzerinden linke tıklayarak yapabilirler. Başvuruları değerlendirilen adayların başvuruları olumlu olduğunda adaylarla iletişim kurulacaktır.

Planlama ve Satın Alma Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
29 Nisan 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri(Meli…

http://kurumsal.istikbal.com.tr/insan-kaynaklari

İstikbal İş Başvurusu ve Başvuru Formu

İstikbal firması çeşitli noktalar için personel alımı yapacağını yakın zamanda duyurmuştur. Pek çok ayrıcalıklı olanaklar sunan istikbal mağazalarında çalışmak isteyen kişiler alım için duyuruları takip etmeye başladı. Firma çalışanların liderlik taraflarını ön plana çıkarma gayesiyle ‘’ her çalışanımız liderdir’’ sloganını kullanarak çalışanların motivasyonunu arttırıcı şekilde çalışmalar yapmaktadır.

Firma ayrıca çalışanlarının kalifiyeli olması ve kariyerlerine katkı sağlamak amacıyla eğitim ve seminerler de düzenlemektedir. Firma çalışanlarına saygılı, eşitlik ilkesi ile davranan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilkeler kapsamında davranmaktadır.

İstikbal’in çalışma şartlarından söz edecek olursak; firma içinde çalışma saatleri sabah 08:00 ile 18:00 arasıdır. İstikbal mağazalarında çalışmak isteyen adayların çok şanslı olduklarını şimdiden söyleyebiliriz. Başvurusu kabul edilen adaylar kendilerine değer katan bir kurumda çalışma ayrıcalığı tadabilirler.

11 Comments

  1. 84doğumluyum.önlisans mezunuyum.mağaza ve marketlerde satış elemanı, kasiyerlik ,müşteri hizmetleri pozisyonlarında çalıştım. Uygun pozisyonda çalışmak istiyorum

  2. Merhabalar,49 yasindayim 15 senelik banka satis departmaninda yonetici olarak calistim.Oncelikle Kadiköy yakasi olmak uzere Anadolu yakasindaki işe alım durumlarundan yararlanmak istiyorum.

  3. Ben Marina Yilmaz lisans okuldum.Uzun zamandır terzilik yapıyorum. Mesleğim moda tasarım.Sizin şirketiniz de çalışmak istiyorum.Hem kalıp çıkartabiliyor un.

  4. Selamün aleyküm. Eğer bünyenizde eleman ihtiyacınız varsa iş arıyorum. Yaş 26. Eğitim önlisans.

  5. akdeniz bolgesinde 7 yillij guvenlik gorevligini yaptim maglum hastalik nedeniyle işden cikarildim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*