İstikbal Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İstikbal’de çalışmak isteyen adaylara müjde. İstikbal bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstikbal personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1957 yılında kurulan İstikbal personel alımı gerçekleştirerek iki üretim tesisinde tüketicilere özel mobilyalar üretmektedir. Boydak Holding Grubuna ait en eski şirket olma özelliğinde olan firmanın genel merkezi Kayseri’de bulunmaktadır. Ancak İstiklal işçi alımı birçok ilimizde yapılmakta ve şirketin satış ofislerinde görev alacak olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İstikbal Personel Alımı

İstikbal İş İlanları

İstikbal iş ilanları kariyer siteleri aracılığıyla adaylara duyurulmaktadır. Genellikle şirketin merkezinin Kayseri’de bulunması sebebiyle alımlar Kayseri içinden yapılmaktadır.

Ancak sandıksız baza, nevresim takımları, yatak koruyucular, yaylı yatak, bebek uyku malzemeleri, pike ve uyku setleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan şirket satış noktalarına da eleman alımı yapmaktadır.

Pazar Analisti
Son Başvuru Tarihi
21 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri(Meli…
Reklam Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
28 Haziran 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri(Meli…

http://kurumsal.istikbal.com.tr/insan-kaynaklari

İstikbal Personel Alımı

İstikbal eleman alımı sonrasında personellerine yılda 12 maaş, 4 veya 3 ayda bir ikramiye ödemesi yapmaktadır. Pozisyonun gerekliliklerine bağlı olarak cep telefonu, mobil hat ve otomobil verilmektedir.

İstikbal iş başvurusu ile bünyesine kattığı bireylere ücret dışı evlenme yardımı, avans verilmesi, iaşe yardımı, yıllık izin yol parası, ferdi kaza sigortası ve çeşitli oteller, mağazalar, hastanelerde indirim uygulanması gibi ek olanaklar sunmaktadır.

İstikbal Çalışma Şartları

Kuruluşundan itibaren her çalışanın liderlik özelliğini ön plana çıkarabilmesi için “her çalışanımız liderdir” ilkesini benimseyen firma, personellerinin değer yaratan bireyler olabilmesi için çalışanlarını eğitim ve seminerlerle desteklemektedir. Bu nedenle İstikbal çalışma şartları için şeffaf, eşit, etik ve müşteri odaklı diyebiliriz.

Yatak, ev tekstili ve yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmanın çalışma saatleri 08.00 – 18.00 arasıdır. İstikbal başvuru için birçok alternatif kanal kullanmakta ve bunlardan en önemlisi de kendi web sitesidir.

Başvuruda bulunan adaylar arasından kriterleri taşıyan bireyler görüşmeye çağırılmakta ve ön değerlendirme sonrasında topluma ve devlete katkı için en uygun kişiler belirlenmektedir.

Mevcut beyaz yaka çalışan sayısı 50-74 olarak belirtilen firmanın mavi yaka çalışan sayısı ise 450 ile 549 aralığında belirtilmektedir. İstikbal işçi alımı sonrasında personellerine yemekhane, servis, yakacak, bayram yardımı, kaza sigortası ve erzak yardımı gibi haklar vermektedir.

İstikbal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstikbal başvuru için adayların kariyer.net sitesine üye olmaları ya da mevcut üyelikleriyle müracaatta bulunmaları gereklidir. Ayrıca firma yılda 2 dönem staj alımları da yapmaktadır.

Bu nedenle staj için İstikbal iş başvuru formu hazırlanarak, ik@boydak.com ve insan.kaynaklari@boydak.com adresine mail gönderilmelidir.

Yasalar gereği İstikbal engelli alımı da gerçekleştirilmekte fakat firmanın şuan için güncel ilanı bulunmamaktadır. Bu nedenle dilerseniz mobilya sektöründeki diğer firmaları (Çilek, Doğtaş, Alfemo, Kelebek) inceleyebilirsiniz.

6 Comments

  1. 29 yaşında 4 yıllık lisans mezunuyum. Evli değilim bayanım bünyenizde çalışmak isterim

  2. Selamün aleyküm. Eğer bünyenizde eleman ihtiyacınız varsa iş arıyorum. Yaş 26. Eğitim önlisans.

  3. akdeniz bolgesinde 7 yillij guvenlik gorevligini yaptim maglum hastalik nedeniyle işden cikarildim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*