Hacı Bozan Oğulları Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Hacı Bozan Oğulları Alımı Yapacak

Hacı Bozan Oğulları’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Hacı Bozan Oğulları bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hacı Bozan Oğulları personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hacı Bozan Oğulları Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Hacı Bozan Oğulları’nın öyküsü 1948 yılında Urfa’da başlamıştır. Bir fırıncının yanında çırak olarak başlayan dede Bozan Usta aile fertleri sayıca artmaya başlayınca kendi fırınını açar ve sönmeyen lezzet ateşini böylece yakar. Mehmet Emin Bozanoğlu da bu fırında çok küçük yaşlarda mesleğe adım atmıştır ve o da babası gibi ilerleyen yıllarda Urfa’da kendi fırınlarını açar.

Mehmet Emin Bozanoğlu bu sırada Şanlıurfa’nın meşhur İsot biberinin Ankaraya, İzmir’e, İstanbul’a satış ve ticaretini yapmaya başlamıştır. 1958 yılında isot satmak ve üniversitede okuyan kardeşlerini ziyaret etmek amacı ile geldiği İstanbul da ani bir kararla Gedikpaşa’da İstanbul’un ilk lahmacun fırını açar.

Hacı Bozan Oğulları İş İlanları

Hacı Bozan Oğulları’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hacı Bozan Oğulları İş Başvurusu Formu

Hacı Bozan Oğulları iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Hacı Bozan Oğulları iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*