365 AVM Ankara Personel Alımı ve İş İlanları 2022

365-avm-personel-alımı

365 AVM personel alımı yapacak!

365 AVM iş başvurusu yaparak sizde 365 AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. 365 AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan 365 AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. 365 AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Corio Türkiye’nin Ankara’nın Çankaya semtinde 9 Mayıs 2008 tarihinde açtığı ve “Keyfe Özel Alışveriş Merkezi” sloganıyla yola çıkan 365 Alışveriş Merkezi, yılın 365 günü Ankaralıları farklı bir alışveriş ve yaşam kültürü ile buluşturuyor…

 Toplam 60 bin metrekarelik alan üzerine kurulan ve 365 gün sürekli yaşayan bir AVM olan 365 Alışveriş Merkezi’nde, 100’ü aşkın mağaza yer alıyor.

365 AVM Ankara’da bulunan büyük AVM lerden birisidir. İçerisinde bulunan mağazalar ise şu şekilde; Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*